۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
کد خبر: ۴۸۵۳۱
فرمانده نیروی زمینی شمال شرق ارتش:
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور گفت: دشمن می خواهد با جنگ روانی و از مسیر مؤلفه‌های اقتصادی، فرهنگی و اعتقادی به ایران ضربه بزند.
به گزارش پایداری ملی، امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان صبح پنج شنبه در دیداری که به مناسبت گرامیداشت هفته مقام معلم با مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در محل این اداره داشت اظهار کرد: باید مراقب جنگ روانی و جنگ نرم دشمن باشیم و دشمن قصد دارد از طریق مباحث و مؤلفه‌های اقتصادی، فرهنگی و اعتقادی به ما ضربه بزند که به فرموده مقام معظم رهبری باید هوشیار و در صحنه باشیم.

وی افزود: از بعد امنیتی الحمدالله هیچ مشکلی در منطقه وجود ندارد و قرارگاه شمال شرق نیز مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارد که بخوبی از عهده انجام آن‌ها برآمده و از لحاظ نظامی امنیت بطور کامل برقرار است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور ادامه داد: با توجه به تحولاتی که در وضعیت نظام آموزشی کشور صورت گرفته خوشبختانه وضعیت آموزشی بسیار خوبی داریم و هرچه قدر این آموزش‌ها به خصوص در زمینه مسائل اعتقادی و تربیتی بهتر باشد بالطبع در آینده در زمینه جذب جوانانی متعهد و مؤمن، به نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی نیز کمک خواهد کرد.

همچنین در ادامه جلسه نیز مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در این جلسه اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران مایه سربلندی و افتخار کشور است و خدمات و زحمات آن‌ها در این چهل ساله بعد از انقلاب در حوزه‌های گوناگون بر هیچ کسی پوشیده نیست.

قاسمعلی خدابنده افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران از یک سرمایه اجتماعی بسیار بزرگی در بین ملت برخوردار است و تعاملات و همکاری‌های مشترک بسیار خوبی میان دستگاه تعلیم و تربیت استان و قرارگاه شمال شرق کشور برقرار است.

وی گفت: در طرح‌های مختلفی مثل راوی معلم و استفاده از رزمندگان ارتش به عنوان مدرسین دوره‌ها و یا برگزاری یادواره‌های شهدا فعالیت‌های مشترک بسیار خوبی در حال انجام است.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر