۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کد خبر: ۴۸۴۹۹
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی از احداث ۷۰۰ واحد مسکونی مددجویان با همکاری سپاه خبرداد.
به گزارش پایداری ملی، مجید الهی راد شامگاه چهارشنبه در جلسه انعقاد تفاهم نامه بین سپاه و کمیته امداد و افتتاح مرکز نیکوکاری جوادالائمه(ع)، با بیان اینکه دشمن همواره نقشه‌ها و دسیسه‌های زیادی را علیه دو نهاد انقلابی سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) داشته است٬ اظهار داشت: علی رغم تمامی این دشمنی‌ها شاهد آن هستیم که این دو نهاد انقلابی توانسته‌اند خدمات و اقدامات زیادی را در کنار هم به منصه ظهور دربیاورند که خنثی کننده تمامی نقشه‌های دشمنان بوده است.

وی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین سپاه و کمیته امداد افزود: ساخت مسکن در مناطق محروم و سیل زده، اقدامات فراوانی در حوزه اشتغال افراد مددجو، احداث 700 واحد روستایی، احداث نیروگاه‌های خورشیدی 5 کیلوواتی برای مددجویان و توجه به نیازهای آموزشی آنان از جمله مفاد این تفاهم نامه می باشد.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی تصریح کرد: علاوه بر این در گذشته نیز اقدامات زیادی با همکاری سپاه اعم از رفع سوء تغذیه کودکان نیازمند، حضور در اردوهای جهادی دهستان های محروم و همچنین کمک رسانی هر چه بهتر به مناطق سیل زده و مردم آسیب دیده انجام گرفته است.

مجید الهی راد با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط حساس فعلی باید برنامه ها با هم افزایی هر چه بیشتر انجام بگیرد خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه همانطور که به آن اشاره شد نوید اتفاقات بسیار ارزنده و خوشحال کننده‌ای را در خراسان شمالی به مردم محروم و نیازمند می‌دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص برنامه مشترک «من هم یک حامی‌ام» بین کمیته امداد و صداوسیما گفت: این برنامه با هدف کمک به ایتام و فرزندان محسنین برای تامین مسکن خوراک و پوشاک آنان با همکاری صدا و سیما انجام خواهد گرفت.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر