۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
کد خبر: ۳۶۱۰۳
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: شیوه آفندی باید جایگزین شیوه پدافندی کنونی مقابل دشمن و تهدیدهای آنان شود.
به گزارش پایداری ملی،حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی عصر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی ایلام افزود: شیوه پدافندی که اکنون ایران برابر تهدیدهای دشمن دارد جوابگو نبوده و باید با شناسایی ترفندهای دشمن از شیوه آفندی استفاده که بدون شک با مقاومت مردمی پیروز خواهیم شد.
وی اظهار کرد: دشمن بر این باور است که می تواند بین ملت ایران فاصله بیاندازد که البته هیچگاه موفق نمی شود چراکه جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر مردم است و ادامه حیات آن نیز با پشتوانه مردمی است.
وی با بیان اینکه اتحاد بین مردم دشمن را وادار به عقب نشینی خواهد کرد گفت: یکی از موضوع های امروز کشور تحریم های اقتصادی امریکا علیه ایران است که مرکز آن وزارت خزانه داری آمریکاست.
امام جمعه ایلام گفت: ایران اسلامی امروز در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داشته که توسط وزارت خزانه داری آمریکا مدیریت و با بکارگیری امکانات سعی دارند ملت ایران را به زانو دربیاورند.
حجت الاسلام لطفی با بیان اینکه فرهنگ ملت ایران مبتنی بر گفتمان امام راحل، انقلاب اسلامی، رهبری و مقاومت است، گفت: این فرهنگ تا امروز که 40 سال از عمر آن می گذرد ماندگار بوده و رمز موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی همچنین با اشاره به تهدیدهای آمریکا علیه ایران ادامه داد: آمریکا باید بداند جنگ بین دو کشور ایران و آمریکا نابودی رژیم صهیونیستی را در پی خواهد داشت.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر