کد خبر: ۵۴۵۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
سردار دکتر جلالی در دیدار با تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س):
سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدار کرد.
به گزارش پایداری ملی، سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در ادامه برنامه دیدار با مراجع عظام تقلید در قم با تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدار کرد.

سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در این دیدار با بیان اینکه در دو سال اخیر درگیر یک جنگ چند لایه با آمریکا بوده‌‎ایم اظهار داشت: در این مدت، دشمن همه ابزارها و امکانات خود را به‌کار گرفت تا ایران را به زانو دربیاورد ولی با تدابیر مقام معظم رهبری، مقاومت فعال در دستور کار قرار گرفت و توطئه دشمن خنثی شد.

وی با بیان اینکه در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز هماهنگ با بخش دفاعی اولویت خود را ارتقای انسجام و آمادگی‌های عمومی گذاشته است تصریح کرد: برهمین مبنا، سازماندهی مردم و ارتقای آمادگی زیرساخت‎ها در دستور کار ما قرار گرفته است. 

به گفته رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، به منظور ارتقای پایداری و تاب آوری زیرساخت‌های حیاتی کشور، بیش 100 رزمایش متعدد در کشور برگزار کرده‌ایم تا میزان آمادگی را بسنجیم و نقاط ضعف را شناسایی کنیم.

سردار دکتر جلالی با بیان اینکه در حوزه نظامی انهدام پهباد آمریکایی یک نقطه عطف بود که تمام معادلات و محاسبات آنها را در حوزه نظامی بهم زد تصریح کرد: بعد از مقاومت نظامی، آمریکایی‌ها وارد فاز حمله سابیری شدند اما آمادگی دفاع سایبری ایران دشمن را ناکام گذاشت.

وی متذکر شد: در فاز نخست جنگ ترکیبی با آمریکا، ایران برنده است اما باید نسبت به آینده هوشیار باشیم و در باد این پیروزی نخوابیم.

آیت الله سعیدی: پدافند مردم‌محور را تقویت کنید/ منتظر آمریکا و اروپا نیستیم

آیت الله سعیدی، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) نیز در این دیدار با بیان اینکه دوران دفاع مقدس به همان 8 سال جنگ محدود نیست و ایران اسلامی همواره در معرض تهدید بوده است گفت: این بدان معناست که همیشه باید مراقب توطئه‌ها باشیم و آمادگی خود را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: در صورتی که همواره از آمادگی مطلوب برخوردار نباشیم ممکن است کشور دچار چالش شود. بنابراین هر لحظه باید مراقب اسلام، انقلاب و نظام باشیم.

آیت الله سعیدی با بیان اینکه سازمان پدافند باید رویکرد مردم‌محوری را تقویت کند گفت: مسئولان باید بدانند که ما منتظر اروپا و آمریکا نیستیم بلکه منتظر ظهور حضرت مهدی (عج) هستیم.

در فاز نخست جنگ ترکیبی پیروز شدیم اما در باد این پیروزی نمی‌خوابیم


در فاز نخست جنگ ترکیبی پیروز شدیم اما در باد این پیروزی نمی‌خوابیم

در فاز نخست جنگ ترکیبی پیروز شدیم اما در باد این پیروزی نمی‌خوابیم

در فاز نخست جنگ ترکیبی پیروز شدیم اما در باد این پیروزی نمی‌خوابیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: