کد خبر: ۵۲۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
سردار دکتر جلالی در دیدار با تولیت آستان قدس رضوی مطرح کرد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: آمادگی داریم در تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل حرم مطهر رضوی تمام توان خود را به کار گیریم.

به گزارش خبرنگار پایداری ملی از مشهد، سردار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با حجت الاسلام والملسمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سردار جلالی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همواره تاکید دارند روسای همه دستگاه ها در تمامی بخش ها می باست اصول و الزامات پدافند غیرعامل را رعایت کنند، گفت: پدافند غیرعامل به معنای مصونیت سازی و بی اثر کردن تهدیدات است.

وی با بیان اینکه حرم مطهر امام رضا(ع) ملجأ و مأوای همه شیفتگان اهل بیت عصمت و طهارت است، گفت: ما باید تمام ظرفیت و توان خود را به کار گیریم تا زائران در بهترین و امنترین شرایط بتوانند به زیارت بپردازند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید براینکه خدمت به زائرین امام رئوف، برای هر فردی افتخار و شرف است، افزود: به نظر ما لازم است تا یک طرح جامع پدافند غیرعامل مختص حرم مطهر امام رضا(ع) تدوین و اجرایی شود.

سردار جلالی با بیان اینکه مشهد سالانه میزبان چندین میلیون زائر است، افزود: در طرح های توسعه ای حرم می بایست تلاش کرد اصول و الزامات پدافند غیرعامل بیش از پیش رعایت شود.

وی در پایان افزود: سازمان پدافند غیرعامل کشور افتخار دارد تا تمام توان خود برای ارتقای امنیت زائران مشهدالرضا را به کار گیرد.

گفتنی است پس از این دیدار، شورای راهبردی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل حرم مطهر رضوی با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد. در این نشست در خصوص رعایت الزامات پدافند غیرعامل در حرم مطهر بحث و بررسی کارشناسی صورت گرفت.

مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: