کد خبر: ۴۷۰۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
اولین نشست مشترک مسئولین پدافند غیرعامل با اعضای هیئت مدیره انجمن پدافند غیرعامل استان با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل استان در محل اداره کل پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایداری ملی از مازندران، اولین نشست مشترک مسئولین پدافند غیرعامل با اعضای هیئت مدیره انجمن پدافند غیرعامل استان با حضور مدیر کل پدافند غیرعامل استان روز پنجشنبه مورخ 98/1/22 در محل اداره کل پدافند غیرعامل استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه بی طرفان دبیر انجمن پدافند غیرعامل ایران گزارشی از اقدامات این انجمن در کشور و استان مازندران ارائه نمود.

در ادامه منفردی مدیر کل پدافند غییرعامل استان ضمن آرزوی سالی خوب و رونق تولید برای ملت عزیز ایران بیان داشت: وی با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل این حوزه را از ضروری ترین کار ایجاد صلح و امنیت در جوامع بشری و بخصوص ایران دانست.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان بیان داشت: تحقق این امر مهم با حضور آحاد افراد جامعه اعم از زن و مرد، بزرگ و کوچک، نهادهای دولتی و غیردولتی، اقوام، ادیان و مذاهب ممکن است. ایشان با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در تاریخ 6 آبان سال 97 این نکته را بیان کردند که پدافند غیرعامل بدون رویکرد علمی محقق نخواهد شد.

منفردی ضمن بیان این نکته که انتظار مردم از انجمن های علمی بیشتر از سایر نهادهای مدنی است افزود: نگاه انجمن های علمی حتما باید به دور از هرنوع نگاه سیاسی باشد. ما ایثار و از خودگذشتگی را یک بار در هشت سال دفاع مقدس تجربه کردیم و این بار در سازمان های مردم نهاد شاهد این موضوع هستیم.

استان مازندارن جزء برترین استان ها از نظر منابع انسانی و شخصیت های بزرگ در همه ابعاد و زمینه هاست که متاسفانه در بسیاری از موارد داشتن تفکر و نگاه شهرستانی مانع پیشرفت استان در این زمینه ها و ابعاد می شود که این موضوع از منظر پدافند غیرعامل مشکل ساز است. برای رشد ایران و به طور کلی برای رشد بشریت باید با روحیه بسیجی و جهادی کار کرد.

در پایان ضمن تبریک میلاد امام سجاد تاکید کردند که در صورت داشتن همت مضاعف در انجام کار، انجام کار تخصصی و پدافندی ، همه ما و دستگاه های دولتی برای هرگونه کمک ممکن پای کار ایستاده ایم.

همچنین هر یک ا اعضا به ارائه نظرات و پیشنهادهای خود پرداخته و در نهایت با تصویب چند مصوبه اجرایی جهت تقویت انجمن علمی پدافند غیرعامل مازندران مورد تصویب قرار گرفته است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: