پایداری ملی

همه دستگاههای اجرایی ونهادهای استان بایستی به بحث پدافندغیرعامل توجه جدی کنند

همه دستگاههای اجرایی ونهادهای استان بایستی به بحث پدافندغیرعامل توجه جدی کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان در سال 98 ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص پدافند غیرعامل و رصد و پایش و مقابله با تهدیدات نوین دشمنان، اظهار داشت: همه دستگاههای اجرایی و نهادهای استان بایستی به بحث پدافند غیرعامل توجه جدی کنند.
آگاه سازی مردم و کاهش آسیب پذیری هدف اصلی پدافند غیر عامل است

آگاه سازی مردم و کاهش آسیب پذیری هدف اصلی پدافند غیر عامل است

مدیرکل پدافند غیرعامل استان گلستان در جلسه شورای پدافند غیرعامل گرگان به موضوع مهم پیشگیری و مدیریت بحران قبل از هرگونه حادثه اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی، همفکری و آگاه سازی جامعه می توانیم قبل از هرگونه حادثه از اتفاقات ناگوار پیشگیری نماییم.
تحولات و رخدادهای اخیر منطقه کارگاه آمریکاشناسی ملت‌ها است / کشورمان در جنگ تمام عیار با دشمنان قرار دارد

تحولات و رخدادهای اخیر منطقه کارگاه آمریکاشناسی ملت‌ها است / کشورمان در جنگ تمام عیار با دشمنان قرار دارد

ما امروز در فضای جنگ تمام‌عیار با آمریکا و جبهه دشمنان انقلاب و نظام اسلامی هستیم دشمنان ما بر این باور بودند که هرچه فشار را تشدید کنیم، ایرانی‌ها عکس‌العمل نشان نمی‌دهند، اما با تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات اخیر جمهوری اسلامی مفروضات آنها فرو ریخت.
برگزاری کنفرانس ملی پدافندغیرعامل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در گیلان
مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه استانداری خبر داد:
مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه استانداری گیلان: با همکاری استانداری گیلان، کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات شورای پدافندغیرعامل استان(سایبری) و دانشگاه گیلان در پاییز سال جاری کنفرانس ملی پدافندغیرعامل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان برگزار می شود.
شبکه برق یکی از زیرساخت های مهم و حساس کشور است
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری در جلسه کارگروه انرژی شورای پدافند غیر عامل استان سمتان:
با حضور مدیر کل پدافند غیر عامل استان ، مدیران ارشد شرکتهای برق منطقه ای ، گاز ، توزیع نیروی برق، پخش فرآورده های نفتی،خطوط لوله و مخابرات شمال شرق، اداره کل حفاظت محیط زیست و دفترفنی استانداری سمنان، ایستگاه تقویت فشار گاز آهوان، جلسه کار گروه انرژی از کارگروههای شورای پدافند غیر عامل استان در شرکت برق منطقه ای سمنان سمنان برگزار شد.
رابطین پدافندغیرعامل انواع تهدیدات را پایش می کنند
در جلشه شورای رابطین پدافندغیرعامل سمنان:
یکی از مهمترین وظایف رابطین پیگیری،رصد،پایش و شناسایی انواع تهدیدات متوجه شهرستان در حوزه های مختلف پدافند غیرعامل و هماهنگی و بهره گیری از همه توانمندی های شهرستان برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی با هدف ایجاد باور همگانی و نهادینه نمودن پدافند غیرعامل درسطوح مختلف جامعه است.
هوشمندسازی سیستم‌های کنترلی، راهکار حفظ آمادگی در مقابل تهدیدات در حوزه نفت و گاز
سعید فیوضی مدیرکل پدافند غیرعامل: به منظور مقابله با حوادث احتمالی باید به زیرساخت های گاز استان با بهره گیری از تکنولوژی های نوین با هدف هوشمندسازی سیستم های کنترلی، توجه ویژه کرد.
استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی برای پیش برد اهداف و الزامات پدافند غیرعامل
در نشست «تبیین و تشریح دستور العمل های عمومی سطح بندی مراکز ثقل» عنوان شد
مهندس رضوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تهران: دستگاه های اجرایی بایستی با توانی مضاعف استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی موجود از جمله بند «ج تبصره 21 قانون بودجه سال 98» و «ماده 58 قانون احکام دائمی» را در دستور کار خود قرار دهند.
رئیس انجمن مشاوران جوان پدافند غیرعامل شهرستان محمودآباد انتخاب شد
با رای گیری در اولین جلسه انجمن مشاوران جوان پدافند غیرعامل در مازندران؛
در این جلسه اساسنامه، اهداف و وظایف انجمن مشاوران جوان پدافند غیرعامل شهرستان‌ها تشریح و پس از انجام رأی گیری رئیس و نایب رئیس انجمن مشاوران جوان پدافند غیرعامل شهرستان محمودآباد انتخاب شدند.
در زمینه پدافند غیرعامل باید فرهنگ سازی و آگاهی عمومی انجام شود
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تالش :
شاهی: مهم ترین هدف پدافند غیرعامل، ایمن‌سازی و کاهش آسیب‌پذیری زیرساخت‌های مورد نیاز مردم است که نتیجه آن ایجاد مقاومت در برابر تهدیدات دشمن و حوادث طبیعی و افزایش اقتدار ملی است، همچنین در این راستا بایستی در زمینه پدافند غیرعامل باید فرهنگ سازی و آگاهی عمومی انجام شود.
رزمایش پدافند شیمیایی منطقه ویژه پتروشیمی خوزستان برگزار می شود
جانشین قرارگاه شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل کشور:
سردار شاوردیان: در جلسه ای که در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر برگزار شد مقرر گردید در سال 98 رزمایش شیمیایی در مقیاس استانی با محوریت اداره کل پدافند غیرعامل استانداری و منطقه ویژه پتروشیمی برگزار گردد.
وظایف دستگاه‌های اجرایی استان گلستان در حوزه پدافند غیرعامل تشریح شد
در جلسه شورای اداری شهرستان کلاله توسط استاندار گلستان:
صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان کلاله به ریاست بیانی فرماندار و با حضور و سخنرانی تجری مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گلستان، ائمه جمعه و جماعات منطقه، اعضای شورای تامین و مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری کلاله برگزار شد.
تقدیر استانداری هرمزگان از کارگروه های فعال و برتر در عرصه پدافند غیر عامل
در مراسمی با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان ، معاونین استاندار و دیگر مدیران استانی از دکتر عباس امینی زاده شهرداریندرعباس و بعنوان رئیس کارگروه پشتیبانی خدمات شهری شورای پدافند غیر عامل استان و حمید رضا حیدری پوری مدیر بحران و پدافند غیر عامل شهرداری بندرعباس و دبیر کارگروه پشتیبانی خدمات شهری شورای پدافند غیر عامل استان بعنوان کارگروه فعال و برتر در پدافند غیر عامل تقدیر و تجلیل شد.
صیانت از سرمایه های هر کشور یک امر عقلایی است / رعایت اصول پدافند غیر عامل امری ضروری می باشد
مدیر کل پدافند غیرعامل استان گیلان در حاشیه بازدید از سد آیت الله بهجت شهر بیجار:
امیر محمدپور مدیرکل پدافند غیرعامل، علیرضا حاجی محمدی معاون امور امنیتی اداره کل امنیتی، انتظامی و اتباع استانداری گیلان، مرتضی میرزایی معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان، عمران مومنی مدیر دفتر سد های گیلان و جمعی از مدیران و کارشناسان از سد آیت ا... بهجت شهر بیجار بازدید کردند.
دانشگاه آزاد ظرفیت مناسبی برای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل دارد
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافند غیرعامل با حضور در جلسه کمیته پدافند غیرعامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در جمع مسئولان این واحد دانشگاهی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت و توانمندی علمی و پژوهشی مناسبی برای تأثیرگذاری و پیشبرد اهداف و برنامه‌های پدافند غیرعامل دارد.
صیانت از سرمایه های هر کشور یک امر عقلایی است / رعایت اصول پدافند غیر عامل امری ضروری می باشد
مدیر کل پدافند غیرعامل استان گیلان در حاشیه بازدید از سد آیت الله بهجت شهر بیجار:
امیر محمد پور دبیر گفت: توجه به اصول و ملاحظات پدافندی در ذات طرح ها یک امر جدی، اجتناب ناپذیراست و صیانت از سرمایه های هر کشور یک امر عقلایی و از مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است. سد ها از جمله شریان های حیاتی هر کشور می باشند، و همچنین به عنوان تامین کننده آب شرب، آب کشاورزی و نیز منبعی برای تولید برق هستند که امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد.
افزایش توانمندی در زمینه پدافندغیرعامل با برگزاری آموزش و رزمایش
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری سمنان:
مدیرکل پدافندغیرعامل گفت:امروزه یکی ازمهم ترین تهدیداتی که سیستم ها و زیرساخت های ما را مورد تهدید قرار می دهد بحث همین تهدیدات سایبری است وبرگزاری دوره های آموزشی خصوصا در بحث تهدیدات سایبری در حوزه بانکی ضروری است.
باید فرهنگ استفاده درست از فناوری های نوین در کشور نهادینه شود
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در همایش پدافند غیرعامل در حوزه ی IT مطرح کرد:
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: برای کاهش خطرات فضای مجازی باید فرهنگ استفاده درست فناوری‌های نوین را در جامعه نهادینه کنیم.
خاستگاه شکل گیری اندیشه و تفکر پدافند غیرعامل آموزش و پرورش است
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
ایرج کارخایی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در جلسه کمیته پدافند غیرعامل آموزش و پروشکه مدیرکل ، معاونین آموزش و پرورش حضور داشتند گفت اندیشه و تفکر پدافند غیرعامل باید در تک تک افراد جامعه بعنوان یک امر مهم شکل پذیرد و خاستگاه شکل گیری این تفکر آموزش و پرورش، مدارس و دانش آموزان هستند.
برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل در دانشگاه علوم پزشکی دزفول
دوره 12 ساعته آشنایی با اصول پدافند غیرعامل در دانشگاه علوم پزشکی دزفول توسط اداره کل پدافند غیرعامل استانداری برای پرسنل این دانشگاه برگزار شد.
تجری: پدافند غير عامل، بعنوان سپري مصونيت بخش براي كشور است
مدیرکل پدافند غیرعامل گلستان در جلسه شورای اداری شهرستان رامیان:
به منظور تشریح شرایط روز و ضرورت پدافند غیرعامل در مقابل دسیسه های دشمنان، جلسه شورای اداری شهرستان رامیان به ریاست فرماندار و با حضور و سخنرانی تجری مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری، ائمه جمعه و جماعات منطقه، اعضای شورای تامین و مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی در سالن اجتماعات فرمانداری رامیان برگزار شد.
حفظ دستاوردهای نظام  با اجرای اقدامات پدافند غیر عامل
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان:
کارخایی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان در نخستین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان سمنان در سال 98 که به ریاست مهندس آشناگر استاندار سمنان و با حضور دکتر خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و دیگر اعضاء در محل سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد اجرای اقدامات مربوط به پدافند غیر عامل را راهکاری کاربردی برای حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست
آغاز مقابله با ملخ‌ها در تهران
معاون عمرانی استانداری تهران از آغاز مقابله با ملخ ها در شش شهرستان درگیر استان تهران خبر داد.
آخرین اخبار 
آرشیو
پربازدید ها