۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۸
کد خبر: ۷۴۹۹۷
سخنگوی پلیس از آمادگی کامل پلیس برای انتخاباتی پر نشاط در سایه امنیت و انتظام کامل در پهنه جغرافیای ایران زمین خبر داد.

به گزارش پایداری ملی به نقل از ایسنا، سردار سعید منتظرالمهدی خاطر نشان کرد: بیش از ۲۲۰ هزار نیرو که قریب به ۱۹۰ هزار نفرشان در پای صندوق های رای‌گیری از آغاز تا پایان شمارش آراء حضور و رصد، پایش و تامین امنیت انتخابات را عهده دار هستند.

همکاری عزیزان بسیج با پلیس در پای صندوق های رای نیز قابل توجه و تقدیر می باشد.

به گفته وی سازمان اطلاعات پلیس، فرماندهی مرزبانی فراجا و یگان‌های تکاوری و ویژه و دیگر پلیس‌های تخصصی در این عملیات بزرگ سیاسی و اجتماعی در کنار مردمی که برای کاری بزرگ؛ آگاهانه برای انتخاب شایسته به میدان می آیند، حضور دارند.

منتظرالمهدی با اشاره به اینکه پلیس قبل، حین و پس از فرایند انتخابات در کنار مردم خواهد بود، افزود: خادمان شما در فراجا روز جمعه ۸ تیرماه برای تامین امنیت شعب انتخابات در سراسر کشور و تا شمارش آخرین برگه رای و اعلام نتایج، به منظور صیانت از حقوق مردم و نامزدها در کنار مردم خواهند بود.

براساس گزارش سایت پلیس، سخنگوی فراجا متذکر شد: اقدامات امنیت ساز در کل پهنه جغرافیای ایران و در همه ابعاد در دستور کار پلیس بوده و ارائه سایر خدمات انتظامی به شهروندان نیز برای پلیس تعطیل بردار نبوده و با توازنِ نیروها و امکانات تامین امنیت در تمامی ابعاد آن، مورد اهتمام و توجه است.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر