۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۱
کد خبر: ۷۴۵۷۰
در پیام سردار جلالی به مناسبت روز ارتش مطرح شد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت ۲۹ فروردین ماه؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن تبریک این روز به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی، تحقق عملیات "وعده صادق" را نمایش وحدت و همدلی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی، در ادامه پیام سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور آمده است.

شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی در چارچوب یک اقدام دفاعی و مشروع به غیر از برهم زدن موازنه‌های منطقه‌ای و جهانی و تثبیت بازدارندگی، قدرت موشکی و مهندسی نظامی ایران اسلامی، بار دیگر نمایش قدرت وحدت و همدلی نیرو‌های مسلح بود.

این اتحاد و یکدلی همان موهبتی است که دم مسیحایی معمار کبیر انقلاب به یادگار گذاشت و تدبیر و درایت جانشین خلفش، حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز، به آن دوام و قوام بخشید و به نقطه امید ملت ایران و نقطه یاس دشمنان تبدیل شد.

نمونه آن نامگذاری ۲۹ فروردین ماه به نام روز ارتش جمهوری اسلامی است که ارتش را به یکی از بال‌های دفاعی-امنتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل کرد که سهمی سترگ و راهبردی در بازدارندگی و حفاظت از تمامیت ارضی میهن عزیزمان از گزند دشمنان و بدخواهان چه در هشت سال دفاع مقدس و چه در سایر بزنگاه‌های تاریخی ملت ایران ایفا نموده است.

بدون شک یکی از عوامل اجرای کامل و بی‌نقص عملیات"وعده صادق" را باید در تدبیر صدور پیام تاریخی ۲۹ فروردین سال ۵۸ جستجو کرد.

تدبیری که از یک تهدید، فرصتی ساخت که همکاری، مشارکت و تعامل کم نظیر ارتش و سپاه و سایر نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی از ثمرات آن بود.

با تبریک این روز فرخنده به حضور جناب عالی، امید است ان شاء الله در ظل توجّهات حضرت بقیه الله العظم (عج) و تدابیر و اوامر فرمانده معظّم کلّ قوا حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در رسالت بزرگ خویش، موفّق و سربلند باشید.

جای همه شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه شهید علی صیاد شیرازی در "جشن تحقق وعده صادق" خالی، یادشان گرامی و راهشان پر رهرو باد ..

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر