۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
کد خبر: ۷۴۳۴۵
زارع پور در حاشیه جلسه هیأت دولت:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عملکرد این وزارتخانه در روز انتخابات توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری مهر، «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زیرساخت‌های ارتباطی کشور برای انتخابات پُر شور آماده بود و الحمدالله توانستیم حدود ۵۸ هزار شعبه که نزدیک ۱۴ هزار عدد آن، شعبه‌های سیار بودند را به خوبی پوشش دهیم.

وی افزود: صندوق‌های سیار هر کدام باید به حدود ۴۰ مقصد و نقطه رفته و رأی می‌گرفتند که پوشش آن‌ها را بر عهده داشتیم که شامل نقاط دور افتاده روستایی و صعب العبور بود.

زارع‌پور تاکید کرد: طبق آمار ۹۹٫۸ درصد ارائه خدمات و پشتیبانی ارتباطات توسط وزارت ارتباطات در روز انتخابات در کشوری با گستره جغرافیایی ایران عزیز صورت گرفت که کار بزرگی بود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: در بحث پایداری، هم ۹۹ درصد استعلام‌های دستگاه‌ها در زمان رأی گیری به شکل کامل بر خط انجام شد که حاصل زحماتش شبانه‌روزی بخش‌های مختلف کشور بود.

زارع‌پور اظهار کرد: اپراتور‌های ارتباطی و نهاد‌های امنیتی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی به ما کمک کردند که در روز رأی‌گیری و حتی دو روز قبل از آن مسیر‌های فیبر نوری را به شکل منظم پایش کنیم.

وی ادامه داد: در روز انتخابات بیش از ۲۰ مورد خرابکاری داشتیم که همه موارد با هوشیاری دوستان‌مان قبل از اینکه اتفاقی بیفتد کشف و برخورد شد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر