۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۲
کد خبر: ۷۴۲۶۴
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع):
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت: دشمن بیش از ۱۵ سناریو را برای ایران طراحی کرده که یکی از آن‌ها تهدیدات بیوتروریسم و زیستی است.

به گزارش پایداری ملی، سرهنگ محمد محمودوند، ۲۵ بهمن‌ماه در اولین کنفرانس ملی دفاع زیستی در برابر تهدیدهای بیوتروریسم که در دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: امسال چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتیم و قصد داریم این انقلاب را به انقلاب جهانی آقا امام زمان(عج) وصل کنیم.

وی تصریح کرد: تحکیم انقلاب از خود آن انقلاب مهمتر است، برای ایجاد تحکیم انقلاب بهترین زیرساخت مقوله امنیت بوده به ویژه در انقلاب اسلامی که دشمن آن بیشتر است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) خاطرنشان کرد: امروز در یک شناخت اجمالی در میدان نبرد دشمن بیش از ۱۵ سناریو را در برابر ایران طرح ریزی کرده است که یکی از آنها همین تهدیدات بیوتروریسم و زیستی بوده و لذا اینجا است که اهمیت این کنفرانس و همایش مشخص می‌شود.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود مقالاتی که به این همایش ارسال شده ما را به تشخیص درست برساند و به دنبال تشخیص درست، تجویز، درست و اثربخش باشد و در حد تشخیص نماند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ادامه داد: در کنار تشخیص و تجویز درست باید اقدام به موقع نیز انجام شود، امروز دشمن رزم‌گاه نوین تعریف کرده و دیگر دوران جنگ کلاسیک تمام شده است.

محمودوند اظهار کرد: همچنین امروز دشمن دانش خود را بالا برده و ما عقب‌تر در حال حرکت هستیم که در این راستا باید کار تحقیقی انجام دهیم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر