۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۷
کد خبر: ۷۴۱۸۳
با حضور دبیر مرکز مطالعات راهبردی جعمیت کشور انجام شد
همایش تخصصی جمعیت با چشم‌انداز تحولات جمعیت ایران (فرصت‌ها و چالش‌ها) با حضور نخبگان و پژوهشگران استان کرمان در سالن اجتماعات استانداری کرمان برگزار شد.
برگزاری همایش تخصصی

به گزارش پایداری ملی از کرمان همایش تخصصی جمعیت چالشها و فرصت ها، ویژه جامعه نخبگی و کنشگران فعال حوزه جمعیت استان کرمان برگزار شد.

در این همایش تخصصی که در سالن اجتماعات استانداری کرمان برگزار شد بیش از ۵۰۰ نفر از نخبگان و پژوهشگران استان حضور داشتند.

این نشست با حضور مدیران کل پدافند غیر عامل و امور بانوان و خانواده استانداری کرمان، فرمانده سپاه ثارالله و جمعی از اساتید و مسئولان استانی با سخنرانی دکتر صالح قاسمی دبیر مرکز مطالعات راهبردی جمعیت کشور برگزار شد.

دکتر صالح قاسمی،مشاور رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور و پژوهشگر جمعیت در این نشست به بیان تحولات پله‌ای جمعیت ایران و چالش‌ها و فرصت‌های این مسیر پرداخت و گفت: در حال حاضر ما در شرایطی قرار داریم که کاهش نرخ باروری به نوعی تهدید محسوب می‌شود و باید در همین دهه چاره اندیشی شده و سیاست های اشتباه جبران شود.

در ادامه جلسه از خانواده شهید مداح عادل رضایی از شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان به واسطه همکاری‌های مختلف در خصوص طرح‌های جوانی جمعیت و دو خانواده دانشجوی مقطع دکترا و دارای چهار فرزند تجلیل شد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر