۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲
کد خبر: ۷۴۱۰۶
فرمانده کل ارتش:
فرمانده کل ارتش با تسلیت شهادت تعدادی از هم‌وطنان در حادثه تروریستی کرمان گفت: این رفتار کوردلانی است که توان مبارزه در میدان را ندارند و دست به کشتار افراد بی‌ سلاح می‌زنند.

به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری مهر، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از بخش‌های مختلف منطقه پدافند هوایی جنوب شرق، پایگاه شهید عبدالکریمی و منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش بازدید کرد و توان رزمی و عملیاتی این یگان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدیدها با قدردانی از همه کارکنان ارتش و خانواده‌های فهیم و صبور آنها، نتیجه تلاش‌ها را ارتقا توان و آمادگی رزمی برشمرد و تاکید کرد: لازم است هر روز بر قدرت خود برای دفاع از کشور بیفزاییم.

امیر سرلشکر موسوی با تسلیت شهادت تعدادی از هم‌وطنان در حادثه تروریستی کرمان گفت: این رفتار کوردلانی است که توان مبارزه در میدان را ندارند و دست به کشتار افراد بی سلاح می‌زنند.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: رژیم نامشروع صهیونیستی هم با حمایت پشتیبانی آمریکا و سایر کشورهای غربی، انتقام شکست سنگین و تاریخی خود از حماس را، از کودکان، زنان و غیرنظامیانی بی‌سلاح و بی‌دفاع می‌گیرد که البته هیچ چیز شکست خفت بار او را جبران نخواهد کرد و این خون‌های پاک سرعت سقوط رژیم آپارتاید صهیونیستی را بیشتر خواهد کرد.

امیر سرلشکر موسوی به اهمیت حضور مردم در انتخابات نیز اشاره و تصریح کرد: انتخابات عرصه بسیار مهم و سرنوشت ساز حضور مردم است و وظیفه ملی همه ماست که برای پیشرفت و سربلندی کشور و حل مشکلات، حضور گسترده و حداکثری در انتخابات داشته باشیم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر