۲۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵
کد خبر: ۷۳۹۹۹
عبدی خبر داد؛
رییس مرکز امور ایثارگران فراجا از تشییع پیکر ۱۱ شهید نیروی انتظامی همراه با ۲۸۰ شهید گمنام خبر داد.

به گزارش پایداری ملی به نقل از مهر، سردار یونس عبدی، رییس مرکز امور ایثارگران فراجا ضمن عرض تسلیت برای شهادت ۱۱ تن از مأموران نیروی انتظامی درباره حادثه تروریستی در استان سیستان و بلوچستان توضیح داد: گروهکی تروریستی که تحت حمایت دشمنان نظام هستند در بامداد دیروز، در شهر راسک سیستان و بلوچستان تعدادی از نیروهای انتظامی که وظیفه امنیت بخشی شهروندان را داشتند به صورت ناجوانمردانه به شهادت رساندند.

وی افزود: امروز در استان سیستان و بلوچستان عزای عمومی اعلام شده و از ساعت ۸ صبح از مقابل مقر فرماندهی سیستان بلوچستان در شهر زاهدان، مراسم تشییع و بدرقه این ۱۱ شهید انجام خواهد شد تا انشاالله به ۶ استان که محل سکونت این عزیزان است منتقل شوند.

رییس مرکز امور ایثارگران فراجا در ادامه گفت: همزمان با ایام شهادت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) که فردا است، این عزیزان تدفین خواهند شد. در کنار ۱۱ شهیدمان حدود ۸ نفر مجروح شده بودند که به لطف خدا اکنون حال بهتری دارند.

عبدی در خصوص گروهک تروریستی جیش الظلم توضیح داد: این گروهک بسیار انحراف دارد و تحت حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و وهابیون فعالیت می‌کنند و گاهی دست به اقدامات تروریستی می‌زنند. کارکنان نیروی انتظامی با این اتفاقات هیچ زمان عقب‌نشینی نخواهند کرد و به جامعه و مردم ایران اسلامی خدمت خواهند کرد؛ در نتیجه خون شهدای ما پایمال نخواهد شد.

وی گفت: تشییع این ۱۱ شهید نیروی انتظامی که در ایام شهادت حضرت فاطمه (س) به شهادت رسیدند همزمان با ۲۸۰ شهید گمنام صورت خواهد گرفت.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر