۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲
کد خبر: ۷۳۸۷۰
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پیامی به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، نوشت: پیشینه درخشان ارائه خدمات مخلصانه جامعه پرستاری در دفاع مقدس و خط اول مبارزه با کرونا همچون نشانی پرفروغ بر سینه افتخارات کشورمان می‌درخشد.

به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بیست و هشتم آبان ماه ۱۴۰۲ مصادف با سالروز میلاد نورانی و با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه خدوم پرستاری ایران اسلامی به ویژه پرستاران ارجمند و پرتلاش نیرو‌های مسلح تبریک عرض می‌نمایم.

پرستاری در فرهنگ ایرانی و اسلامی جایگاه بسیار رفیعی دارد و جامعه پرستاری، مجموعه‌ای متخصص، توانمند و پویا با هدفی مقدس، سرشار از محبت به نوع انسان و شیفته خدمت است و بی‌شک، نامگذاری این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به فرشتگان زمینی است که خدمت به خلق را بزرگترین افتخار خود می‌داند و به واسطه این افتخار به دنبال کسب رضای الهی هستند.

پیشینه درخشان ارائه خدمات مخلصانه جامعه پرستاری در سال‌های پرافتخار حماسه دفاع مقدس و شهادت صد‌ها نفر از گروه پرستاری در این راه. همچنین؛ تلاش و مجاهدت بی‌دریغ پرستاران نیرو‌های مسلح همگام با سایر گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی در خط اول مبارزه همه‌گیری بیماری کرونا و تقدیم ده‌ها شهید همچون نشانی پرفروغ بر سینه افتخارات کشورمان می‌درخشد.

روز پرستار فرصت مغتنمی است که از خدمات مجاهدت‌های بی‌بدیل این گروه از کارکنان زحمتکش و جان‌برکف نیرو‌های مسلح و نیز از خانواده‌های این عزیزان در همراهی و همدلی با این جهادگران عرصه سلامت در برهه‌های حساس و پیچیده مراقبت‌های درمانی تشکر و قدردانی نمایم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر