۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۱
کد خبر: ۷۳۸۳۰
سردار جلالی مطرح کرد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: منطقه آزاد اروند به سهم خود می‌تواند با انجام لایروبی آبراه اروند و مسیر کشتی‌ها، منشا بازگشایی گره‌های اقتصاد دریامحور بود و نسبت به افزایش مراودات اقتصادی اقدام نماید.

به گزارش پایداری ملی، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، در حاشیه نشست ستاد پدافند غیرعامل منطقه آزاد اروند، اظهار داشت: منطقه آزاد اروند زیرساخت‌های بسیار خوبی برای فعالیت‌های اقتصادی به‌وجود آورده که با توجه به شرایطی که برای اداره شهر‌های آبادان و خرمشهر مبنی بر دوگانگی حاکمیتی ایجاد شده و این دو شهر ذیل محدوده منطقه آزاد قرار گرفته‌اند، تعارض وظایفی ایجاد شده که فعالیت‌های سازمان منطقه آزاد اروند را تا حدودی تحت تاثیر قرار داده است.

وی افزود: موارد احصاء شده منطقه در مرکز پیگیری و منتقل خواهد شد و در راستای تفکیک وظایف اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت تا این سازمان بتواند وظایف ذاتی خود را در راستای ایجاد رونق اقتصادی دنبال کند.

سردار جلالی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های «توسعه دریامحور» از سوی مقام معظم رهبری در چند روز گذشته، ادامه داد: تلاش می‌شود تا منطقه آزاد اروند به سهم خود بتواند با انجام لایروبی آبراه اروند و مسیر کشتی‌ها، منشا بازگشایی گره‌های اقتصاد دریامحور باشد و نسبت به افزایش مراودات اقتصادی اقدام نماید.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر