۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
کد خبر: ۷۱۵۶۳
سرلشکر باقری در مراسم افتتاح منازل مسکونی ارتش:
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: ارتش جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب، در دفاع مقدس، ایجاد بازدارندگی در دفاع از کشور و ارتقاء امنیت و آرامش در راه پیشرفت کشور، همواره در خط مقدم بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پایداری ملی به نقل از دفاع پرس، سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز (دوشنبه) در مراسم افتتاح منازل مسکونی ارتش که در شهرک امیرالمؤمنین (ع) تهران و همزمان به‌صورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: در مکتب اسلامی، مجاهدان میهن اسلامی دژ مستحکم امنیت و آرامش مردم هستند و ارتش جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، در دفاع مقدس، ایجاد بازدارندگی در دفاع از کشور و ارتقاء امنیت و آرامش در راه پیشرفت کشور، همواره در خط مقدم بوده است؛ از این جهت خداوند بزرگ را شاکریم که ملت ایران دارای چنین نیرو‌های مسلح مقتدری است.

سردار باقری ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی در کنار توسعه تجهیزات و پیشبرد طرح‌های عملیاتی و نشان دادن آمادگی و اقتدار، به معیشت کارکنان خود هم توجه اساسی داشته است.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح افزود: هنگامی که یک رزمنده با گذشتن از آسایش خود به مرز‌ها می‌رود، این وظیفه بر عهده فرماندهان است که معیشت و مسکن او را مورد توجه قرار دهند که شکر خدا در نیروی زمینی ارتش در این زمینه کار به خوبی در حال پیشرفت است.

وی با بیان اینکه مسئله مسکن به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین بحث‌های معیشت، موضوع فوق‌العاده مهمی است، گفت: در زمینه مسکن سازمانی و شخصی گام‌های مهمی در ارتش برداشته شده و موضوع در مسیر درست خود قرار گرفته است.

سرلشکر باقری اضافه کرد: مهم این است که ارتش منتظر بودجه‌های دولتی نشده است و با مولد کردن سرمایه‌های اساسی که در خدمت داشته، این مهم را انجام داده است.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح عنوان کرد: ساخت منازل مسکونی، پادگان‌ها و بیمارستان‌ها با کیفیت مناسب از جمله اقدامات مهمی است که از سوی ارتش جمهوری اسلامی انجام شده است.

وی اظهار داشت: این امر فرمانده کل قوا که نیرو‌های مسلح باید در مقاطع میانی خدمت دارای منزل شخصی بشوند و بدون دغدغه، زندگی آرامی داشته باشند، در ارتش مورد توجه قرار گرفته و در قالب پروژه‌های «کوثر» در حال اجراست.

سردار باقری خاطرنشان کرد: وجود چنین منازلی و کمک به رفع سایر مشکلات معیشتی موجب آرامش خاطر می‌شود، بدون دغدغه دست به ماشه بودن را به ارمغان می‌آورد و نقش اساسی در ارتقاء امنیت کشور ایفا می‌کند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر