۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
کد خبر: ۷۱۳۱۴
دریادار سیاری مطرح کرد؛
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه امروز «جهاد تبیین» روشن کننده بسیاری از مسائل برای جامعه مخاطب است، گفت: باید از ظرفیت رسانه‌ و فضای مجازی برای انتقال مطالب استفاده کرد.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی پایداری ملی، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش، با اشاره به اهمیت توجه به معارف دفاع مقدس، اظهار داشت: ارزش‌های دوران دفاع مقدس یک گنجینه عظیم فرهنگی است که تمسک به آن، کشور را در برابر تهدیدات نرم و سخت دنیای استکبار بیمه می‌کند.

دریادار سیاری با بیان اینکه امروز «جهاد تبیین» روشن‌کننده بسیاری از مسائل برای جامعه مخاطب است، افزود: باید وقایع دوران دفاع مقدس به شکلی قابل فهم و با بهره‌گیری از ابزار هنر و متناسب با درک نسل جوان به جامعه مخاطب منتقل شود و اگر در این زمینه کوتاهی کنیم، دشمنان به جای ما روایتگری خواهند کرد و بذر شبهات را در ذهن جوانان ما خواهند کاشت.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های «جهاد تبیین» امروز تمسک به ارزش‌های دفاع مقدس و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های گوناگون است، افزود: ارتش جمهوری اسلامی جهاد تبیین را در دستور کار خود قرار داده و ما اعتقاد داریم که در این عرصه باید از ظرفیت رسانه‌ای، فضای مجازی، فیلم، کتاب، سریال، شبکه‌های اجتماعی و… استفاده کرد.

امیر سیاری با اشاره به استفاده دشمن از تهدیدات ترکیبی گفت: امروز استکبار جهانی با تنوعی از تهدیدات به میدان آمده و «تهاجم ترکیبی» را علیه ملت ایران به راه انداخته است که باید طبق فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی در بُعد نظامی با «تفکر شب‌حمله‌ای» و ارتقای توان رزمی با تهدید نظامی مقابله کرد و در حوزه اقتصادی نیز همان‌طوری که معظم‌له عنوان کردند با بهره‌گیری از گزاره‌های اقتصاد مقاومتی باید به مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برویم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر