۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
کد خبر: ۷۱۲۱۸
سردار جلالی در پیامی به مناسبت 13 آبان:
سردار جلالی یاد و خاطره همه شهدای دانش آموز به ویژه شهید حسین فهمیده و شهدای دانش آموز حادثه تروریستی شاهچراغ(ع) را گرامی داشته و آورده است: اعلام می داریم تا آخرین قطره خون در برابر قاتلین آرشام؛ محمدرضا و علی اصغر شهدای دانش آموز حادثه تلخ تروریستی شیراز ایستادگی می کنیم و به یاری خدا طبق وعده مقام معظم رهبری تقاص خون این شهدا را از عاملین و آمرین آن خواهیم گرفت.


به گزارش پایداری ملی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در پیامی آورده است:نفی و مبارزه با استکبار جهانی جزوی از هویت انقلاب اسلامی است.

سردار جلالی در این پیام با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی و استکبار جهانی هرگز جمع نخواهند شد مگر در روزی که یکی از طرفین تغییر هویت داده باشد، آورده است: هرچند دشمن در جنگ شناختی تلاش دارد که معنای واژه ها را تغییر دهد اما یادمان نمی رود که استکبار یعنی حمله به عروسی در افغانستان، شکنجه در ابوغریب، بمباران مدارس در غزه، حمایت از تروریست های شاهچراغ و ....

سردار جلالی با تاکید بر اینکه راه پیشرفت ملت ایران همان راه امام خمینی(ره) در اعتراض به کاپیتولاسیون، راه دانش آموزان در برابر رژیم وابسته پهلوی و راه دانشجویانی است که با تسخیر لانه جاسوسی توطئه های امریکا را هویدا کرده و مانع از تکرار کودتای 28 مرداد سال 32 شدند، ادامه داده است: راه پیشرفت، پاسداشت فکر و اراده مقاومت در برابر جبهه استکبار است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور همچنین در این پیام تاکید کرده است: انقلاب اسلامی ایران را بیدار کرده است و این بیداری در منطقه و جهان طنین انداز شده است و افول آمریکای جنایت کار را رقم زده است.

سردار جلالی در پایان این پیام، یاد و خاطره همه شهدای دانش آموز به ویژه شهید حسین فهمیده و شهدای دانش آموز حادثه تروریستی شاهچراغ(ع) را گرامی داشته و آورده است: با آرمان های بلند این شهدا و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تجدید بیعت می کنیم و اعلام می داریم تا آخرین قطره خون در برابر قاتلین آرشام؛ محمدرضا و علی اصغر شهدای دانش آموز حادثه تلخ تروریستی شیراز ایستادگی می کنیم و به یاری خدا طبق وعده مقام معظم رهبری تقاص خون این شهدا را از عاملین و آمرین آن خواهیم گرفت.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر