۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
کد خبر: ۷۱۰۱۴
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح هفته وحدت را فرصت مناسبی برای افشای چهره دروغین اسلام آمریکایی دانست و تأکید کرد: دشمن می‌کوشد که قدرت ملی ما را از درون متزلزل کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پایداری ملی، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی سالروز میلاد باسعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت را به مسلمین جهان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولادت سراسر نور و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) را خدمت هموطنان گرامی و همه پیروان راستین آن حضرت در سراسر گیتی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم؛ همچنین میلاد باسعادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام را تبریک می‌گویم.

زندگی مسالمت‌آمیز و نوع‌دوستانه‌ی ایران عزیز در طول تاریخ با تنوع زیبای اقوام و مذاهب مختلف، نه‌تنها تهدید نبوده، که همواره به‌عنوان یک فرصت بی‌نظیر توانسته است در بزنگاه‌های مختلف تاریخی به نقطه قوت و اتکای مؤثر و بلکه به یکی از پایه‌های استحکام و مؤلفه قدرت ملی تبدیل شود؛ که تاریخ سراسر افتخار دفاع مقدس از مصادیق آن است.

دشمن، اما با درک این حقیقت و ناکامی از به‌کارگیری روش‌های مقابله با ایران اسلامی اکنون می‌کوشد که این قدرت ملی را از درون متزلزل کند؛ که صد البته با بینش عمیق مردم باز هم شکست خواهد خورد؛ البته لازمه تداوم تحمیل این شکست‌ها، شناخت دقیق صحنه است.

امروز کمتر کسی است که نداند شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی دو لبه‌ی یک قیچی برای ایجاد اختلاف در ملل اسلامی و تهی ساختن کشورهای اسلامی از حقیقت اسلام ناب محمدی (ص) است.

اندک صحنه‌های آشوب در این روزها، در گوشه و کنار کشور و تمرکز دشمن روی مناطق قومی و مذهبی، نمونه‌ای از انتحار دشمن است که با بسیج امکانات و به مدد پشتیبانی رسانه‌های گسترده، جنگ احزاب علیه ملت ایران به راه انداخته است.

در این جنگ تفاله‌های سلطنت‌طلب، منافقین کوردل و گروهک‌های تروریستی، عمله‌ی میدانی دشمن هستند؛ اما مردم در چهار دهه گذشته این گروه‌ها را کنار زده‌اند.

هفته وحدت فرصت مناسبی است تا با تمسک به آموزه‌های دین مبین اسلام، بار دیگر ضمن تأکید بر برادری میان تمام ایرانیان و همه مسلمانان و تجدید پیمان با آرمان‌های امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و مقام معظم رهبری چهره‌های دروغین و نقاب‌زده‌ی اسلام آمریکایی و انگلیسی را افشا کنیم.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر