۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
کد خبر: ۷۰۶۰۳
در سفر سردار رحیمی به کرمان انجام شد؛
حکم ریاست شورای پدافند غیر عامل استان با امضای سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرائت و به محمدمهدی فداکار استاندار کرمان اعطا شد.
به گزارش پایداری ملی، هفتمین جلسه شورای پدافند غیر عامل استان کرمان با حضور سردار رسول رحیمی معاون امور استانها سازمان پدافند غیرعامل کشور و رئیس کارگروه بازرسی و نظارت قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا و سایر اعضای شورای پدافند غیر عامل استان تشکیل شد.

در این جلسه پیمان سلاجقه، مدیر کل پدافند غیر عامل استان گزارشی از عملکرد شورای پدافند غیر عامل ارائه کرد.
پس از وی، رئیس مرکز افتا استان کرمان به ارائه  مطالبی را در خصوص امنیت شبکه و حملات سایبری پرداخت.

سردار رحیمی معاون امور استانها سازمان پدافند غیر عامل کشور و رئیس کارگروه بازرسی و نظارت قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا نیز در اظهاراتی استان کرمان را پیشتاز اقدامات انقلابی عنوان کرد و این موضوع را به برکت خون شهدا بخصوص سردار شهید سلیمانی دانست.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی و عدم عادی انگاری شرایط برای عبور از موج هفتم بیماری کرونا از دیگر مورد تاکید قرار گرفت.

اجرای تکالیف بودجه ای مخصوصا بند ح تبصره ۱۹ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ که دستگاه های اجرایی را مکلف به هزینه کرد یک درصد از منابع خود در حوزه پدافند غیر عامل نموده است، از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

بیان اولویت ها و تهدیدات متصور برای سال ۱۴۰۱ از جمله موضوعاتی بود که معاون امور استانها سازمان پدافند غیر عامل کشور در شورای پدافند غیر عامل استان کرمان به آن اشاره کرد.

در پایان این مراسم حکم ریاست شورای پدافند غیر عامل استان با امضای سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح قرائت و به محمدمهدی فداکار استاندار کرمان اعطا شد.

بازدید از بیمارستان افضلی پور شهر کرمان بعنوان مرکز بستری بیماران کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس از دیگر برنامه های سردار رحیمی در سفر به استان کرمان بود.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر