۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
کد خبر: ۶۹۴۹۷
پیام سردار جلالی به مناسبت روز قدس:
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت روز قدس گفت: تنها راه پیروزی، مقاومت و وحدت جهان اسلام با محوریت قدس شریف است.
به گزارش پایداری ملی، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز قدس آورده است:

در زمانی که ملت های اندکی از ظلم بر مردم مظلوم فلسطین آگاه بودند و جنایت صهیونیستها در سایه دستگاه‌های تبلیغاتی وابسته به لابی صهیونیست و استکبار از دیدگان آزادگان جهان نهان شده بود، خمینی کبیر با ابتکاری منحصر به فرد، شعله‌ای افروخت که آتش بر جان مستکبرین جهان انداخت و از آن زمان تاکنون، این آتش شعله ورتر شده است. اکنون روز قدس فقط روز فلسطين و متعلق به امت اسلامى نیست. بلکه روز قدس، نماد صف‌بندى حق در مقابل باطل و عدل در مقابل ظلم است. روز قدس، فرياد رساى مسلمانان عليه سرطان كشنده‌ صهيونيسم است كه به وسيله‌ دست متجاوز اشغالگران، مداخله‌گران و قدرت‌هاى استكبارى به جان امت اسلامى افتاده است. 

همانگونه که مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز فرمودند؛ «روز قدس چيز كوچكى نيست. روز قدس يك روز جهانى است. يك پيام جهانى هم دارد. نشان‌دهنده‌ اين است كه امت اسلامى اولاً زير بار ظلم نميرود، ولو اين ظلم از پشتيبانى بزرگترين و قدرتمندترين دولتهاى عالم برخوردار باشد.»

روز قدس یادآوری دوباره وظیفه آزادگان جهان برای تبیین و روشنگری در مورد کشتار، جنایت و اقدامات نژاد پرستانه، ظالمانه و سفاکانه رژیم کودک کش صهیونیستی اشغالگر به ویژه علیه زنان، کودکان و اسرای فلسطینی است. 

اما روز قدس امسال تفاوتی اساسی با سایر سالها دارد. روز قدس امسال فرصتی برای تبیین تفاوت برخورد دوگانه غرب نسبت به جنگ و اشغال سرزمینی است. سکوت رسانه‌ای و انحراف افکار عمومی در قبال موضوع فلسطین، یمن و سایر بلاد زیر آتش و ظلم نشان می‌دهد که استانداردهای غرب در این خصوص کاملا دوگانه است.

همچنین روز قدس فرصتی دوباره است برای تبیین و افشای نقش محوری آمریکا و سران خائن سایر کشورهای منطقه در معامله نکبت بار قرن و طرح های سازش با هدف فراموشی و جنایت نسبت به آرمان قدس شریف و محکومیت خط سازش با رژیم غاصب صهیونستی.

در این روز بزرگ ملتهای مسلمان در کنار جمهورى اسلامى ایران که پرچم فلسطين را برافراشته است حق بازگشت آوارگان فلسطینی را فریاد خواهند زد و با خود زمزمه خواهند کرد که تنها راه پیروزی در مقابله با دسیسه و اشغالگری دشمنان، مقاومت و وحدت در جهان اسلام با محوریت قدس شریف و جریان‌های مقاومت در فلسطین و منطقه است.

تبیین و مرور کارنامه خدمات سردار عزیز امت اسلام شهید سلیمانی در ساماندهی محور مقاومت در منطقه و مقابله با رژیم صهیونیستی و اقدامات تروریستی نظام سلطه از دیگر اقدامات آگاهی بخشی است که بر ماست که از فرصت روز قدس برای یادآوری آن استفاده کنیم. 

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن آزادسازی قدس شریف، جبهه مقاومت و سپاه قدس اطمینان دارم به یاری خداوند متعال روز قدس امسال، پرشورتر از همیشه برای مقابله با توطئه‌هاى ناجوانمردانه‌اى كه عليه ملت فلسطين شده است برگزار خواهد شد و مشت محكمى به دهان دشمنان ملت فلسطين و دشمنان دنياى اسلام خواهد زد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر