۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
کد خبر: ۶۸۲۸۵
با هدف توسعه دانش بومی پدافند غیرعامل صورت می گیرد
پنجمین جشنواره علمی سلمان فارسی با موضوع ویژه «رصد و پایش تهدیدات فناوری پایه» از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور و با همکاری دانشگاه جامع امام حسین (ع) 15 اسفند ماه سال جاری در سازمان پدافند غیر عامل کشور برگزار می شود.
به گزارش پایداری ملی، پنجمین جشنواره علمی سلمان فارسی با موضوع ویژه «رصد و پایش تهدیدات فناوری پایه» از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور و با همکاری دانشگاه جامع امام حسین (ع) 15 اسفند ماه سال جاری در سازمان پدافند غیر عامل کشور برگزار می شود.

شناسایی، ارزیابی دستاوردهای حوزه علم و فناوری پدافند غیرعامل و کشف و هدایت استعدادها و خلاقیت ها در جهت رفع نیازهای پدافند غیرعامل کشور از جمله اهداف برگزاری این جشنواره علمی است.

از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره علمی می توان به ایجاد بستر مناسب در راستای دستیابی به مدیریت دانش پدافند غیرعامل و زمینه سازی جهت بهره برداری از توان و ظرفیت علمی کشور در راستای مصون سازی زیرساخت ها اشاره کرد.

برگزاری پنجمین جشنواره علمی سلمان فارسی

پدافند سایبری، پدافند کالبدی(فنی مهندسی)، پدافند اقتصادی، پدافند شیمیایی، پدافند پرتوی، پدافند زیستی، پدافند الکترونیک، انرژی و حوزه‌های آن، صنعت ملی و دفاعی، زیربنایی، صیانت از مردم (مردم محور)، مصون سازی راهبردی، زنان، خانواده و جمعیت، اقلیم و جو، پدافند شهری، پدافند فرهنگی از جمله حوزه های این جشنواره علمی است.

تالیف کتاب، ترجمه و گرداوری، مقاله، پایان نامه، پروژه های کسر و جایگزین خدمت، مهارت، فناوری، ایده، ابتکار، طرح های محصول محور و کاربردی، اختراع و نوآوری از جمله آثاری است که در این جشنواره مورد داوری قرار می گیرد. این جشنواره علمی 15 اسفند ماه 1400 در محل سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار می گردد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت زیر مراجعه نمایند.

Salmanfarsi.ihu.ac.ir

Salmanfarsi@ihu.ac.ir

شماره تماس:

021-74189141 داخلی 14

نمابر:

021-74189155
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر