کد خبر: ۶۷۲۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳
رژیم صهیونیستی؛
ارتش رژیم صهیونیستی تمرینات مربوط به حمله احتمالی هوایی به تاسیسات هسته ای ایران را از سر می گیرد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از عصرایران، بر اساس فرمان "آویو کوخاوی" فرمانده ارتش به نیروی هوایی رژیم صهیونیستی، تمرینات مربوط به حمله احتمالی هوایی به تاسیسات هسته ای ایران پس از 2 سال توقف در نیروی هوایی این رژیم از سر گرفته شده است.


کانال 12 تلویزیون اسراییل روز پنج شنبه با انتشار گزارشی در این باره اعلام کرد "آویو کوخاوی" دستور داده بودجه مربوط به برگزاری تمرینات نظامی مرتبط با حمله به ایران، به نیروی هوایی رژیم صهیونستی اختصاص داده شود.


بر اساس این گزارش این دستور جدید در جلسه ای که در روزهای اخیر در دفتر کوخاوی برگزار شده، صادر شده است.


روز دوشنبه نیز کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که دولت تل آویو بودجه ای 1.5 میلیارد دلاری برای حمله احتمالی به ایران اختصاص داده که قرار است 620 میلیون دلار آن از بودجه نظامی سال 2022 اسراییل و مابقی آن از بودجه نظامی سال جاری این رژیم تامین شود.

"بنی گانتز" وزیر دفاع این رژیم نیز از افزایش بودجه درخواست شده دولت برای ارتش دفاع کرده و همزمان هشدار داد که بودجه اضافی برای آماده شدن برای حمله احتمالی به سایت های هسته ای ایران لازم است.


کوخاوی در ماه ژانویه امسال (دی 1399) علنا اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در حال آماده سازی "برنامه های عملیاتی" جدید برای یک حمله نظامی احتمالی به ایران است و در ماه اوت امسال (مرداد 1400) پیشرفت برنامه هسته ای ایران باعث شد که ارتش رژیم صهیونیستی با سرعت بیشتری بودجه لازم برای برنامه های عملیاتی خود علیه ایران را افزایش دهد.

"نفتالی بنت" نخست وزیر رژیم صهیونیستی ماه گذشته در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اظهار داشت که "برنامه هسته ای ایران و آستانه تحمل رژیم صهیونیستی به نقطه عطفی جدی رسیده است. کلمات مانع از چرخش سانتریفیوژها نمی شوند ... ما اجازه نخواهیم داد که ایران به سلاح هسته ای دست یابد

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: