۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
کد خبر: ۶۱۹۵۸
استاندار تهران از ابلاغ مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد خودروهای شخصی استان تهران از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد روزهای شنبه و یکشنبه هم‌زمان با شب یلدا به دستگاه‌های ذی‌ربط خبر داد.
به گزارش پایداری ملی، انوشیروان محسنی بندپی صبح جمعه در جمع خبرنگاران از ابلاغ مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۰ الی ۴ بامداد در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده همزمان با شب یلدا به دستگاه‌های ذیربط خبر داد.

محسنی بندپی افزود: شرایط استان تهران به لحاظ بیماری کرونا به شدت ناپایدار است و همانطور که بارها گفته شده شرایط نارنجی در استان تهران به لحاظ نزدیکی و پیوستگی شهرهای این استان به منزله شرایط قرمز است.

وی بیان داشت: بار دیگر از شهروندان فهیم استان تهران درخواست می‌کنم تا همانند دیگر آئین‌های ملی نظیر روز ۱۳ فروردین که با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا در منازل خود ماندند این بار نیز در دو روز منتهی به شب یلدا در روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش رو یاریگر ما در اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا باشند.

استاندار تهران بیان داشت: بنا به مصوبه ستاد ملی کرونا مقرر شد روزهای شنبه و یکشنبه ۲۹ و ۳۰ آذرماه، اصناف از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی نیز در این دو روز، از ساعت ۲۰ تا ۴ بامداد ممنوع شود و این مصوبه به دستگاه‌های ذیربط در استان تهران ابلاغ شد و در روزهای فوق عملیاتی می‌شود
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر