۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
کد خبر: ۶۱۸۷۵
وزرای اقتصاد فرانسه و آلمان در مصاحبه مشترکی درباره شمار روزافزون ورشکستگی شرکت‌ها پیامد بحران دراز مدت کرونا هشدار دادند.
به گزارش پایداری ملی به نقل از تسنیم، روزنامه "تاگس سایتونگ" آلمان نوشت، وزرای اقتصاد آلمان و فرانسه درباره شمار روزافزون ورشکستگی شرکت ها پیامد بحران کرونا هشدار دادند.

پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد آلمان در گفتگو با دو رسانه آلمانی و فرانسوی اعلام کرد: هر چقدر این بحران بیشتر به درازا بکشد ما با ورشکستگی های بیشتری سر و کار خواهیم داشت.

"برونو لومور"، وزیر اقتصاد فرانسه هم در مصاحبه مشترک با همتای آلمانی خود درباره شرایط موجود هشدار داده و گفته است: اکنون مرحله خطرناکی آغاز شده است که در آن بخش های آسیب دیده مانند هتل ها، رستوران ها و بخش های فرهنگی و ورزشی نیاز به حمایت ویژه‌ای دارند.

وزیر کار آلمان هم تاکید کرد که بحران کرونا به بزرگترین بحران اقتصادی نسل ما تبدیل شده و حالا این مسئله مطرح است که از آسیب های دراز مدت به بازار کار آلمان جلوگیری شود.

اخیرا آمار مبتلایان به کرونا در بسیاری کشورهای اروپایی افزایش چشمگیری داشته و مقامات این کشورها را بر آن داشته که قواعد سختگیرانه‌ای را برای مهار این بحران در دستور کار قرار دهند. این شرایط در آستانه کریسمس بسیاری از شرکت های اروپایی را دچار ضرر و زیان کرده است.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر