۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
کد خبر: ۶۱۷۰۱
رئیس قرارگاه پشتیبانى طرح آموزش، بیماریابى و جداسازى مدیریت کرونا گفت: از تمام ظرفیت های نقاهتگاهی برای طرح شهید سلیمانی استفاده می شود.
به گزارش پایداری ملی به نقل از فارس، پیرحسین کولیوند، رئیس قرارگاه پشتیبانى طرح آموزش، بیماریابى و جداسازى مدیریت کرونا، گفت: در پی پیگری مبحث قرارگاه پشتیابنی طرح شهید قاسم سلیمانی خدمت رئیس جمعیت هلال احمر رسیدیم و قرار شد از تمام ظرفیت‌ها از جمله نقاهتگاه‌ها اعک از مهمان سراها و اردوگاه‌ها و سالن‌ها و منابع انسانی در این طرح استفاده شود، لیست تمام مراکز و ظرفیت‌ها تحویل سازمان اورژانس شد و خوشبختانه همکاری خوبی در این زمینه صورت گرفت

وی گفت: شب گذشته خدمت وزیر ورزش رسیدیم و وی اعلام کرد در سطح استان‌ها خوابگاه و نقاهتگاه‌هایی دارند که در اختیار این طرح قرار خواهد گرفت همچنین تمام سال‌های ورزشی و هتل‌ها در این طرح استفاده خواهد شد، در فاز اول از هتل‌ها استفاده خواهد شد و اگر نیاز گسترده تری داشته باشیم از ظرفیت سایر اماکن استفاده می‌شود.

کولیوند اضافه کرد: وزارت ورزش در مجموعه هاى ورزشى سراسر کشور، محل هایى مناسب را براى احداث پایگاه در نظر گرفت که این امر خود باعث، توسعه و افزایش کیفیت خدمات رسانى سازمان اورژانس کشور به هموطنان شده است.

وى در ادامه این دیدار، اهداف و سیاست هاى قرارگاه پشتیبانى شهید حاج قاسم سلیمانى را تشریح کرد و یکى از اهداف اصلی آن را حفظ کرامت و ارزش هموطنان خواند.

رئیس قوه قضاییه به طور جد دستور دادند که از ظرفیت‌های قوه قضاییه برای این طرح استفاده شود، همچنین با وزیر گردشگری نیز رایزنی شد که از هتل‌های بخش خصوصی برای این طرح استفاده شود، اطمینان دارم با همکاری مردم و همه دستگاه‌ها از شیوع بیماری جلوگیری شود.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر