کد خبر: ۶۰۱۴۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز نیروی زمینی سپاه اشراف بسیار خوبی بر مرزهای جنوب شرق کشور دارد و رزمندگان با ایمان و مقتدر این نیرو برای صیانت از مرزهای سرزمینی ایران اسلامی آماده هستند.
به گزارش پایداری ملی، پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی روز دوشنبه با سفر به استان سیستان و بلوچستان، از مرزهای جنوب شرق و مناطق ماموریتی و پایگاه‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه بازدید کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه در جریان بازدید از پایگاه‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی شهرستان سرباز و سراوان در جمع رزمندگان قرارگاه، با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به آنان و اظهار خرسندی از حضور در جمع حافظان دلیر و سلحشور مرزهای ایران اسلامی اظهارداشت: بحمدالله امروز نیروی زمینی سپاه اشراف بسیار خوبی بر مرزهای جنوب شرق کشور دارد و رزمندگان با ایمان و مقتدر این نیرو برای صیانت از مرزهای سرزمینی ایران اسلامی آماده هستند.

حاجی‌صادقی با اشاره به نقش‌آفرینی مجاهدانه رزمندگان نیروی زمینی سپاه در تامین امنیت مرزها افزود: نیروی زمینی سپاه با ایجاد پاسگاه‌های مرزی نقش مهمی در امنیت پایدار جنوب شرق کشور ایفا کرده است.

وی اقدامات یگان‌های مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی جنوب شرق کشور را مطلوب توصیف و تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه نه تنها حفظ امنیت مرزها را در این مناطق بر عهده دارد، بلکه یار و همراه مردم مظلوم این مناطق در مشکلات بوده و اقدامات محرومیت‌زدایی و مردم یاری بسیار خوبی را به انجام می‌رساند.

در این بازدید که حجت‌الاسلام والمسلمین محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی زمینی سپاه و سردار سرتیپ پاسدار کرمی فرمانده قرارگاه قدس، نماینده ولی فقیه در سپاه را همراهی می‌کردند، حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در فضایی صمیمی با رزمندگان و بسیجیان حاضر در پایگاه‌های مرزی به گفت و گو پرداخت.

نماینده ولی فقیه در سپاه در سفر به استان سیستان و بلوچستان، از طرح‌های توسعه سواحل مکران و پایگاه امام خمینی (ره) چابهار نیز بازدید کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: