۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
کد خبر: ۵۹۶۹۸
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش مبتلایان و تعداد فوت شدگان ناشی از کاهش رعایت فاصله‌گذاری هوشمند و عدم رعایت پروتکل‌ها توسط مردم است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس ، محمدمهدی بانشی در خصوص وضعیت کرونا در استان گفت: کهگیلویه و بویراحمد جزء استان‌هایی است که در وضعیت هشدار قرار گرفته، وضعیت یکی از شهرستان‌‌ها قرمز اعلام شده و 5 شهرستان دیگر نارنجی هستند و پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود احتمال اینکه سایر شهرستان‌ها قرمز اعلام شوند وجود دارد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا و همچنین افزایش قربانیان این ویروس منحوس گفت: افزایش مبتلایان و تعداد فوت شدگان ناشی از کاهش رعایت فاصله‌گذاری هوشمند و عدم رعایت پروتکل‌ها توسط مردم است، به مردم هشدار جدی می‌دهیم که بسیار بسیار مراقب باشند.

وی بیان کرد: البته در مدت 10 روز اخیر شاهد همکاری مردم در استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم و در رعایت پروتکل‌های بهداشتی در وضعیت مطلوبی قرار داریم از مردم درخواست داریم که از حضور در تجمعات و مراسمات عروسی و ترحیم جدا خودداری کنند.

این مسئول عنوان کرد: اگر به همین منوال پیش برویم می‌توانیم موج بیماری را کاهش دهیم اما اگر دستورالعمل‌ها نشود احتمال اینکه اوضاع از این که هست بدتر شود هم وجود دارد.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر