۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
کد خبر: ۵۹۶۴۸
فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: فرماندهان با اشراف اطلاعاتی محیط پیرامونی باید در صدد کاهش و از بین بردن آسیب های احتمالی محیط سرزمینی خود باشند.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس سردار حسن کرمی در نشست فرماندهان، معاونان و رؤسای یگان های ویژه ناجا، ضمن تبریک به مناسبت روز عفاف و حجاب، با بیان اینکه دشمن با استفاده از هرگونه حربه و ابزاری درصدد انجام تهاجم فرهنگی در ایران اسلامی است، اظهار داشت: دنیای امروز دنیای حاکمیت رسانه و دنیای ارتباطات است، دشمن به دنبال این است که از همین طریق بر افکار و رفتار مردم تسلط پیدا کرده و فرهنگ غرب را از طریق اینترنت، ماهواره و به خصوص شبکه های اجتماعی بر افکار مردم القاء و ناهنجاری‌های اجتماعی را عادی سازی کند.

وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین اهداف دشمنان و معاندان نظام و انقلاب اسلامی، ضربه زدن به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی است، بانوان به عنوان یکی از ارکان اساسی تشکیل جامعه باید با ارتقاء سطح هوشیاری و حفظ حجاب و عفاف، خود را در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن قوی کنند تا آنها به اهداف شوم خود نرسند.

سردارکرمی با بیان اینکه نیروی انتظامی به دلیل ارتباط مستقیم با مردم یکی از اهداف معاندان است، تصریح کرد: فرماندهان با اشراف اطلاعاتی محیط پیرامونی باید در صدد کاهش و از بین بردن آسیب های احتمالی محیط سرزمینی خود باشند.

رئیس پلیس ویژه کشور با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران مانند خاری در چشم دشمنانی مانند آمریکا، اسرائیل و دیگر کشورهای مستبد و مدعی حقوق بشر است، بیان کرد: اتحاد و همدلی مردم ایران رمز موفقیت کشور در مقابل تهاجمات گوناگون دشمنان بوده است.

وی گفت: ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و کاهش توان اقتصادی کشور یکی دیگر از اقدامات گسترده رسانه های معاند است، باید با بالا بردن سطح هوشیاری مردم بصیر ایران اسلامی ازطریق رسانه ملی و استفاده صحیح و بجا از فضای مجازی که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز قرار گرفته، بتوانیم مانند گذشته نقشه های شوم دشمن را که به دنبال ایجاد تفرقه بین مسئولان نظام و مردم هستند را خنثی کنیم.

سردار کرمی در بخش دیگر سخنان خود به استفاده صحیح از فضای مجازی اشاره کرد و گفت: استفاده از فضای مجازی بدون آگاهی کامل می تواند راه مناسبی برای سوء استفاده دشمن علیه کشور به خصوص نیروهای مسلح باشد، با آموزش مناسب در خصوص استفاده از این فضای عظیم، می توان بهترین بهره کافی و وافی را در راستای مسائل گوناگون مانند، ارتقاء سطح بصیرت و دشمن شناسی مردم، آشنا کردن جامعه با تهاجمات فرهنگی و حتی ترویج فرهنگ غنی ایرانی اسلامی در جوامع دیگر کشورها، برد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان ضمن تقدیر از آحاد مردم که با رعایت پروتکل های بهداشتی حامی سلامت ایران بوده اند اذعان کرد: کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس و... که مدعی کشور داری و مدیریت هستند، در مقابل بیماری کرونا ویروس کمر خم کرده و دچار مشکلات فراوانی خصوصا در بحث معیشت مردمشان شده اند، اما مردم ایران با حمایت و پشتیبانی از مسئولان و کادر درمانی تا کنون در مقابل این ویروس منحوس ایستادگی کرده و بر مشکلات اقتصادی نیز فائق آمده اند.

سردار کرمی اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر با رعایت  بیشتر اصول بهداشتی از این مشکل نیز عبور کنیم.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر