۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۰
کد خبر: ۵۹۵۶۰
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری همدان از استقرار مرکز فرماندهی پدافند غیر عامل در حوزه آب و انرژی در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایداری ملی، حمید پورحسینی در کارگروه آب و انرژی استان همدان که با حضور مدیران و کارشناسان دستگاههای اجرایی این کارگروه در سالن کنفرانس شرکت آب منطقه ای همدان برگزار شد با بیان این مطلب که موضوع تامین آب مورد نیاز مردم در اولویت حوزه پدافند غیر عامل است اظهار داشت: همکاری و تعامل مطلوب بین دستگاه های عضو می تواند بر کیفیت خدمات رسانی در بخش آب و انرژی نقش به سزایی ایفاد نماید. 
درادامه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان ضمن خیرمقدم به اعضاء این کارگروه گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه و رسیدن به نتایج مورد نظر تمامی گزارشهای هر شرکت و سازمان در بخش اقدامات انجام شده در خصوص بحث پدافند غیرعامل بصورت مستند به دبیرخانه کارگروه ارسال شود.

مهندس منصور ستوده افزود: مسئولان پدافند ادارات عضو این کارگروه سعی کنند که از اعتبارات تملک و جاری جهت انجام پروژه های پدافندی خود اقدام نمایند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان ادامه داد: پیش نویس و سناریو رزمایش های پدافندی آماده و به دبیرخانه ارسال گردد تا برنامه ریزی های متناسب با آن انجام شود.

در ادامه این کارگروه اعضاء بطور مختصر اقدامات انجام شده در حوزه پدافند دستگاه خود را در سال 98 به اطلاع دبیرکارگروه رساندند.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر