۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
کد خبر: ۵۹۴۹۷
عضو شورای شهر تهران گفت:‌بزودی اطلاعات 33 هزار ساختمان ناایمن پایتخت با راه‌اندازی سامانه برخط پایش ایمنی ساختمان‌های شهر اعلام می‌شود.
به گزارش پابداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، بهاره آروین عضو شورای شهر تهران در حاشیه جلسه شورای شهر امروز در جمع خبرنگاران درباره موضوع ساختمان‌های ناایمن در پایتخت،‌اظهار داشت:‌مصوبه الزام شهرداری جهت راه‌اندازی سامانه برخط پایش ایمنی ساختمان‌های شهر در دی سال گذشته به تصویب رسید و بر اساس آن قرار شد طی 4 ماه این سامانه راه‌اندازی و اطلاعات آن اعلام شود.

وی گفت:‌قرار است شهرداری مشخصات ایمنی ساختمان‌هایی که سازمان آتش‌‌نشانی آنها را پایش کرده است را منتشر کند که البته در حال حاضر آتش‌نشانی اعلام کرده که اطلاعات 33 هزار ساختمان را مورد بررسی قرار داده است و این اطلاعات با اولویت کاربری آنها و میزان مراجعات روزانه مردم به ساختمان‌ها منتشر خواهد شد.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به حادثه کلینیک سینا مهر گفت:‌مصوبه الزام شهرداری به راه‌اندازی سامانه برخط پایش ایمنی ساختمان‌ها اجرا شده است و بزودی اطلاعات ساختمان‌های ناایمن اعلام خواهد شد و از این طریق شاهد کاهش آمار تخلفات و حوادث خواهیم بود.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر