۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
کد خبر: ۵۶۸۷۰
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: هیچ نیازی به بیگانگان در حوزه های تعمیراتی و تخصص‌های مختلف پیچیده همچون صنایع دفاع موشکی نداریم.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر، چندین طرح عمرانی، از جمله مرکز مدیریت گزینش و استخدام نیروی پدافند هوایی ارتش و قرارگاه سربازی صاحب الزمان(عج) دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص)، با حضور امیر سرتیپ ستاد علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افتتاح شد.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در حاشیه افتتاح این طرح های عمرانی با اشاره به پیشرفت های انجام شده در حوزه های مختلف دفاعی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی شرایط بسیار تغییر کرده تا جایی که ما در پیش از انقلاب علم و دانش مورد نیاز کوچکترین کارهای فنی را نداشتیم و نیازمند مستشاران و بیگانگان بودیم.

وی افزود: امروز به همت فرزندان متولد شده در دوران انقلاب و بعد از آن که اکنون مجرب‌ترین متخصصان در حوزه های مختلف دفاعی و صنعتی هستند، نه تنها هیچ نیازی به بیگانگان در حوزه‌های تعمیراتی و تخصص‌های مختلف پیچیده همچون صنایع دفاع موشکی نداریم، بلکه توانایی صادرات انواع تجهیزات، تکنولوژی و دانش این صنایع در دنیا را داریم.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر