۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
کد خبر: ۵۶۸۴۸
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری همدان مطرح کرد
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری همدان بر ضرورت مشارکت شهروندان برای حفاظت و صیانت از امور زیربنایی و کالبد شهری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پایداری ملی، حمید خاورزمینی در بازدید از مرکز سامانه ارتباط مردمی شهرداری همدان با تبریک سالروز ایام الله دهه فجر اظهار داشت: پدافند غیر عامل یک امر ملی است که در برگیرنده مجموعه ای از اقدامات غیرمسلحانه در افزایش بازدارندگی، پایداری ملی و تسهیل در مدیریت بحران‌ها و تهدیدات دشمن را شامل می شود.

وی با اشاره به این که نقش مردم در کاربردی کردن سیاست‌های نظام در امور پدافندی بسیار مهم است، افزود: میزان احساس مالکیت مردم بر کشور تاثیر به سزایی در هموارتر شدن مسیر مشارکت آنان برای صیانت از امور زیربنایی و کالبد شهری دارد.

وی در این ارتباط گفت: شهر همدان بیش از یک سوم جمعیت و امکانات استان را در خود جای داده که به لحاظ مرکزیت استانی و قدمت تاریخی و سیاسی آن، برای ایمن کردن شهر در امور پدافندی مشارکت مردم را نیاز دارد.

خاورزمینی در ادامه راه اندازی سامانه ارتباط مردمی شهرداری همدان را پل ارتباطی خوبی بین مردم و مسئولان دانست و این سامانه را مکانیزمی مطلوب در پاسخگو کردن مدیران و کاهش نارضایتی عمومی برشمرد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری همدان در پایان پروژه نفوذ را مهم ارزیابی کرد و همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط را با مشارکت مردم برای مقابله با تهدیدات دشمن خواستار شد.  

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر