۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
کد خبر: ۵۶۸۴۳
جانشین فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه وحدت کلمه امت اسلامی دنیای استکبار را از بیخ و بن خواهد کند، عنوان کرد: شهید سلیمانی برای تحقق وحدت میان امت اسلامی حرکت قابل توجهی را آغاز کرد و اکنون در کشورهای مختلف جبهه مقاومت به سمت وحدت کلمه امت اسلامی درحال حرکت است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سردار علی فدوی امشب در اربعین شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر رزمندگان جبهه مقاومت که به همت جبهه جهانی شباب‌المقاومت در مصلی قدس قم برگزار شد، با بیان اینکه در این ایام‌الله امت پشت سر امام خود به سوی پیروزی انقلاب حرکت کرده است، اظهار کرد: مردم با تبعیت از امام توانستند مقابل ظلم ظالم ایستادگی کرده و وحدت کلمه را تجلی بخشند به همین علت خداوند متعال در راستای انجام تکالیف، قوتی به ملت بخشید که ریشه پادشاهی دو هزار و 500 ساله را در این سرزمین خشکاند.

وی اضافه کرد: امام و انقلاب آنچنان ریشه پادشاهی را برکنده که گویا هیچگاه اثری از این شجره فاسد در این سرزمین نبوده است و این قوت انقلاب اسلامی است که می‌تواند ملتی را متحد کند و آن را به میزانی گسترش دهد تا این وحدت بر امت اسلامی حکم فرما و قوتی را برقرار کند که همه مستکبران عالم نتوانند مقابل این قدرت تاب تحمل داشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: چند روز دیگر چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را درحالی جشن می‌گیریم که جبهه باطل شیطان بزرگ و مستکبران بزرگ بدون یک روز تعطیلی و با تمام توان به دشمنی و جنگ با انقلاب اسلامی برخاسته و هر روز بر این دشمنی افزودند.

وی ادامه داد: همچنان قدرت مادی و دنیایی دشمن نسبت به ایران قابل مقایسه نیست اما این خداست که نتایج را تغییر می‌دهد و با وجود اینکه تناسبی میان قدرت‌های مادی در دو طرف وجود ندارد و نمی‌توان گفت حتی در یکی از عوامل مادی، دنیای و ظاهری که بین طرفین وجود دارد طرف مقابل کم دارد اما بازهم انقلاب اسلامی است که درحال قدرت‌نمایی در نقاط مختلف است.

فدوی خاطرنشان کرد: اینکه امروز دشمن نمی‌تواند از یک مورد پیروزی خود سخن بگویند این است که وقتی امت اسلامی به تکالیف خود عمل کند و از رهنمودهای رهبری تبعیت داشته و با تمام توان، اخلاص و صداقت پای کار بیایند نتیجه را خداوند متعال رقم خواهد زد.

وی افزود: هر چند نتیجه مهم است اما نتایج را خداوند رقم می‌زند و هیچگاه نمی‌گذارد جبهه حق انقلاب اسلامی در بن‌بست بماند، انقلاب نه تنها در جبهه مقابله با ظالم پیروز است بلکه به الگویی تبدیل شده که می‌تواند هزاران دل را به تکاپو درآورد.

فدوی تصریح کرد: همین ماه گذشته یکی از دلدادگان انقلاب اسلامی که در طول عمر خود مورد حمایت امامین انقلاب اسلامی بود به شهادت رسید و دل‌های بسیاری را به سمت جبهه حق انقلاب اسلامی هدایت کرد و عظمت متفاوتی را به خود آورد.

جانشین فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه وحدت کلمه امت اسلامی دنیای استکبار را از بیخ و بن خواهد کند، عنوان کرد: اکنون در کشورهای مختلف جبهه مقاومت به سمت وحدت کلمه امت اسلامی درحال حرکت است و شهید سلیمانی برای تحقق وحدت میان امت اسلامی حرکت قابل توجهی را آغاز کرد.

وی گفت: نه فقط با دوران قبل از انقلاب اسلامی بلکه با زمان ابتدای انقلاب و حتی سال گذشته خود نیز غیرقابل قیاس هستیم و برای تقویت قدرت خود حتی یک ساعت را هم از دست نمی‌دهیم.

فدوی با بیان اینکه هیچ تخلفی در وعده خداوند متعال نیست، مطرح کرد: در ادامه جهاد دنیای اسلام به جبهه مقاومت تبدیل می‌شود و ظلم به صورت کامل از بین خواهد رفت.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر