۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۵۶۸۰۴
طی پیامی به امیر نصیرزاده؛
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی فرا رسیدن روز نیروی هوایی را به فرمانده نیروی هوایی ارتش تبریک گفت.
به گزارش پایداری ملی به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی فرا رسیدن روز نیروی هوایی را به امیر نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

چهره نیروی هواییِ ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدّس، همواره در چشم ملت ایران، یک چهره درخشان و افتخارآمیز بوده است.

امام خامنه ای(مدظله العالی)

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

فرمانده محترم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

سلام و درود خدا بر شما که در اوج زیسته اید و بر الطاف نامتناهی الهی نگریسته اید. نام و یاد شهیدان پرآوازه تان، همچون بابایی ها، ستاری ها، فکوری ها، دوران ها و اردستانی ها و دیگر شهدای عزیز آن نیرو همچنان در کارنامه پرافتخار نیروی هوایی ارتش درخشان بوده و صلابت، پایداری، عزت و اقتدار نظام مقدس و شکوهمند جمهوری اسلامی مرهون ایستادگی و ایثارگری های فرزندان رشید و برومند این مرز و بوم در نیروهای مسلح خصوصا نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

دیگر بار در ایام فرخنده و مبارک دهه پرفروغ فجر، رایحه دلنشین آزادی و سرود فتح در سرتاسر ایران اسلامی وزیدن گرفت و پیوستن غرور آفرین، عزت بخش، انقلابی، تاریخ ساز و به یاد ماندنی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی به انقلاب را یادآور گردید.

اینجانب ایام الله فرخنده و مبارک دهه فجر، خاصه 19 بهمن ماه روز نیروی هوایی را به شما و جمیع فرماندهان ولایتمدار نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق روزافزونتان را در استمرار ارزش ها و آرمان های مقدس امام راحل(رحمته الله علیه) به زعامت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) از محضر حضرت حق تعالی مسئلت می نمایم.

سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر