۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد خبر: ۵۶۵۷۱
یک روزنامه انگلیسی اعتراف کرده وبگاه «یوتیوب» حساب کاربری «پرس‌تی‌وی» را به دلیل انتشار مطالبی علیه رژیم صهیونیستی حذف کرده است.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، یک روزنامه انگلیسی امروز چهارشنبه گزارش داده شرکت «یوتیوب»، حساب کاربری «پرس‌تی‌وی» در انگلیس را به دلیل انتشار مطالبی در ضدیت با اسرائیل حذف کرده است. 

«تایمز» نوشته بعد از «افشاگری» این روزنامه درباره اینکه پرس‌تی‌وی چطور از حساب خود برای انتشار پیام‌هایی در حمایت از ایران و ضد اسرائیل استفاده می‌کند، یوتیوب حساب کاربری رسانه ایرانی در انگلیس را حذف کرده است. 

طبق اطلاعات این روزنامه کانال  Press TV UK در یوتبوب که هزاران ویدئو منتشر کرده بود و ۲۸۰۰۰ مشترک داشت چند روز بعد از ترور سردار «قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غیرفعال و حذف شده است. 

دیگر شبکه‌های اجتماعی از جمله «اینستاگرام» هم در هفته‌های گذشته اقدام به حذف تصاویر منتشرشده از سردار سلیمانی توسط کاربران کرده‌اند. 

این چندمین بار است که یوتیوب اقدام به حذف حساب‌های کاربری پرس‌تی‌وی می‌کند. مدیر وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی شبکه پرس‌تی‌وی پیش از این گفته که اعتراض این رسانه را به گوش یوتیوب رسانده اما هیچ‌گاه پاسخی دریافت نکرده است. 

کارشناسان معتقدند اینگونه اقدامات شبکه‌های اجتماعی، ادعاهای آنها مبنی بر اینکه اهداف خودشان را بستری برای ارائه دیدگاه‌های مختلف می‌دانند زیر سوال می‌برد.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر