۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
کد خبر: ۵۶۵۶۶
مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری همدان گفت: با برگزاری سومین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن علمی پدافند غیر عامل، اعضای جدید این انجمن انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار پایداری ملی، حمید خاورزمینی روز گذشته در ابتدای نشست اعضای انجمن علمی پدافند غیر عامل استان که در سالن جلسات استانداری همدان برگزار شد، با تسلیت ایام فاطمیه (س) و شهادت مظلومانه سردار قاسم سلیمانی و یادبود جانباختگان اخیر سانحه هواپیمایی اوکراینی، رویکرد جامعه امروز را اهتمام به توسعه علمی و ایجاد زمینه های لازم برای تولید علم دانست و بر تقویت جایگاه علمی و پژوهشی انجمن تاکید کرد.

وی با بیان این که انجمن علمی پدافند غیر عامل استان در جهت تحقق اهداف مرتبط با سند چشم انداز نظام جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: بهره گیری از متخصصان، نخبگان و دانش آموختگان حوزه  های علمی مهمترین هدف انجمن است.

خاورزمینی، برقراری ارتباطات نظامند با جامعه علمی استان و کشور و نیز ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و فنی در افزایش سطح آگاهی تخصصی و عمومی جامعه را یکی از مهمترین اهداف انجمن پدافند غیرعامل برشمرد و خواستار افزایش سطح تعامل این انجمن با کلیه مراکز علمی و آموزشی شد.

وی انجمن علمی پدافند غیر عامل استان را یکی از انجمن های موفق در کشور عنوان کرد و افزود: این انجمن بسیاری از امور مرتبط با حوزه آموزش، پژوهش، تحقیقات، مشاوره، فراخوان مقالات تخصصی و تقویت پیوند دانشگاه با جامعه را بر عهده خواهد داشت.   

مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری همدان در پایان سخنان خود، ابزار امیدواری کرد انجمن علمی پدافند غیرعامل استان در دوره جدید خود، با بهره مندی از آخرین یافته های علمی و دانش روز، ورودی سازنده و مسئولانه به طرح ها، پروژه ها، خدمات و برنامه های توسعه ای استان داشته باشد.

یادآوری می شود در ادامه این نشست، تعداد 30 نفر از اعضای حاضر انجمن، داوطلب حضور در هیات مدیره شدند که بر اساس اساسنامه آن، پس از برگزاری فرایند انتخابات از میان افراد داوطلب، تعداد 7 نفر از آنان به عنوان هیات مدیره اصلی و یک نفر به عنوان بازرس اصلی انتخاب شدند.

منتخبین هیات مدیره انجمن علمی پدافند غیر عامل استان به ترتیب آراء ماخوذه، حمید میرزایی، قائد میرابیان، آرزو کرم پوریان، امیر علی لطفی تابنده، محمد رضا دهنوی، شروین شمالی و روح الله نباتی به عنوان اعضای 7 نفره هیات مدیره اصلی و علی رجبی نیز به عنوان بازرس اصلی با کسب اکثریت آراء به مدت دو سال انتخاب شدند.            

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر