۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
کد خبر: ۵۶۴۸۵
‌۲۲۰هزار میلیارد تومان مالیات به بیت‌المال بازگردانده شد
رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شناسایی و بازگرداندن ۲۲۰هزار میلیارد تومان مالیات به بیت‌المال خبر داد و گفت: بخشی از این مبلغ فرار مالیاتی بود.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله نوری‌همدانی ‌نظارت بر اجرای قوانین را از مهم‌ترین وظایف آن سازمان اعلام کرد و اظهار داشت: حمایت از کارآفرینی و سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید از دیگر رویکردهای جدی این سازمان است.

وی پیگیری مطالبات کلان کشور از جمله مسائل اشتغال و معیشت مردم را از دیگر اولویت‌های سازمان بازرسی برشمرد و افزود: با جدیت به‌دنبال رفع مشکلاتی هستیم که دست و پای تولید‌کنندگان را بسته است.

وی با اشاره به اینکه در کشور فساد سیستمی وجود ندارد تصریح کرد: متأسفانه در برخی دستگاه‌ها تخلفاتی وجود دارد که موجب خسارت به بیت‌المال و حقوق مردم شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شناسایی و بازگرداندن 220 هزار میلیارد تومان مالیات به بیت‌المال خبرداد و اضافه کرد: بخشی از این مبلغ فرار مالیاتی بود که با تلاش‌های کارشناسان این سازمان به بیت‌المال بازگردانده شد.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر