۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
کد خبر: ۵۶۴۵۷
رسانه‌های سعودی و آمریکایی یک روز پس از آنکه رهبر جریان صدر از معترضان خواست، دست از تجمعات خیابانی بردارند، به او حمله کردند.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌های سعودی و آمریکایی  از جمله «العربیه» و «الحره»، پس از آنکه مقتدی صدر رهبر جریان صدر در عراق از تظاهرات‌کنندگان خیابانی خواست، دست از تظاهرات بکشند، عصبانی شدند و به او حمله کردند.

در همین ارتباط، وبگاه خبری شبکه سعودی «العربیه» در خبری با عنوان «مقتدی صدر به ما نارو زد» نوشته است که صدر به «آزادی‌خواهان» خیانت کرده است.

در همین خصوص، وبگاه خبری‌ شبکه آمریکایی «الحره»، با عنوانی مشابه و به نقل از عده‌ای تظاهرات‌کننده، مقتدی الصدر را خیانتکار خوانده است. 

این وبگاه خبری در خبر دیگری با انقلابی‌ خواندن تظاهرات‌کنندگان عراق چنین نوشته است «انقلاب‌کنندگان عراق صدر را به خیانت متهم کردند».

دیروز جمعه، رهبر جریان صدر عراق در پی تظاهرات میلیونی ضد آمریکایی، ضمن تشکر از مردمی که به فراخوان او برای این تظاهرات لبیک گفتند، از کارشکنان در تشکیل دولت  عراق اعلام برائت کرد. 

صدر همچنین از طرفداران خود خواست دست از تظاهرات بکشند که در نتیجه این درخواست، بسیاری از تظاهرات‌کنندگان میدان‌ها و خیابان‌های عراق را ترک کردند.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر