۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
کد خبر: ۵۶۳۸۲
حادثه تیراندازی بین افراد مسلح در سیاتل، یک کشته و هفت مجروح برجای گذاشت.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، «کارمِن بِست» رئیس پلیس سیاتل اعلام کرد در حادثه تیراندازی که بامداد امروز (به وقت تهران) در این شهر رخ داد، یک نفر کشته و هفت تن دیگر زخمی شدند.

عصر چهارشنبه (به وقت محلی) چند فرد مسلح در محله‌ای پر ازدحام مقابل فروشگاه «مک‌دونالد» دچار اختلاف و سپس درگیری مسلحانه شده و به سمت یکدیگر تیراندازی می‌کنند.

رئیس پلیس سیاتل می‌گوید مأموران بعد از اطلاع یافتن از وقوع حادثه، فوراً در محل حاضر می‌شوند اما با قربانیانی مواجه می‌شوند که نتوانسته بودند خود را از مسیر گلوله‌های افراد مسلح دور کنند.

پلیس البته احتمال داد که تعدادی از مجروحان شاید خود در تیراندازی دخیل بودند و تحقیقات درباره علت حادثه و عاملان آن هنوز در جریان است.

در میان مجروحان یک پسربچه ۹ ساله نیز وجود دارد که حال او وخیم است.

این سومین حادثه تیراندازی در سیاتل طی دو روز اخیر است که نه تنها تلفات روی دست مسئولان آمریکایی گذاشت بلکه منجر به ترافیک سنگین در خیابان‌ها و تعطیلی کسب‌وکار در نزدیکی محل‌های حادثه شد.

آزاد بودن حمل سلاح در آمریکا روزانه به بروز خشونت‌های مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر شده است و تعدادی نیز در این حوادث جان خود را از دست می‌دهند اما با اینحال لابی سلاح در آمریکا به اندازه‌ای قدرتمند است که حتی کنگره نیز تاکنون نتوانسته اقدام منسجمی برای محدود کردن حمل سلاح در این کشور صورت دهد.
گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر