کد خبر: ۵۵۰۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق ضمن محکوم کردن اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس‌جمهوری آمریکا، درباره وجود نفوذی‌های در تظاهرات عراق هشدار داد.
به گزارش پایداری ملی به نقل از خبرگزاری فارس، «همام حمودی»، رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق از وجود برخی از افراد نفوذی در تظاهرات اخیر این کشور خبر داد و درباره آن هشدار صادر کرد.

او امروز پنجشنبه گفت که اظهارات «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا در مورد تظاهرات عراق نشان می‌دهد که بحث نفوذی‌ها در عراق جدی است و حقیقت دارد.

به گزارش موازین نیوز، حمودی گفت: «اظهارات نتانیاهو و تلاش ترامپ برای استفاده از حوادث عراق در راستای مقابله با ایران، آنچه را که مرجعیت در باره وجود برخی نفوذی‌ها هشدار داده بود، تأیید می‌کند؛ نفوذی‌هایی که در راستای منافع کشورهای خارجی، به دنبال آتش‌زدن و تخریب اموال عمومی هستند».

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق از معترضان مسالمت‌آمیز خواست اجازه حضور نفوذی‌ها و افراد آلت دست نتانیاهو و ترامپ را در تظاهرات‌ها ندهند و از آن‌ها دوری کنند. 

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اخیراً تظاهرات در عراق و لبنان و ایران را فرصت بزرگی برای اعمال فشار به تهران دانسته است. نتانیاهو همچنین گفته است که با ترامپ در مورد استفاده از شرایط پیش آمده برای فشار بیشتر به دولت ایران هم‌رأی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: