۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
کد خبر: ۵۰۶۴۷
نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با اینکه امروز افول قدرت آمریکا را شاهدیم، گفت: هژمونی قدرت آمریکا از هر زمانی شکسته‌تر شده است و نشانه‌های نابودی آن را می‌بینیم که دیگر ابرقدرت نیست.

به گزارش پایداری ملی، حجت‌الاسلام محمدولی رضوی‌راد با اشاره به محور بیانات امام خامنه‌ای بر مسئله مقاومت گفت: در طول 40 سال گذشته ملت ایران در برابر دشمنان ید واحده بودند و در مقابل توطئه‌های دشمنان از خود مقاومت نشان دادند و ثمره این مقاومت را امروز مشاهده می‌کنیم.

وی افزود: همین‌که امروز کشور علیرغم ناامنی‌های موجود در منطقه در اوج امنیت و اقتدار حرکت می‌کند، نتیجه ایستادگی ملت است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه ما در دفاع مقدس در مقاومت تجربه خوبی داشتیم، گفت: وقتی‌که کشور با حمایت‌های قدرت‌های زورگو مورد حمله صدام واقع شد، ملت و به‌خصوص جوانان ید واحده شدند و در برابر دشمنان مقاومت کردند و ثمره آن را امروز می‌بینیم که کسی جرأت نگاه چپ به مرزهای جمهوری اسلامی را ندارد.

رضوی‌راد در این خصوص ادامه داد: در چند سال گذشته به پشتوانه همین مقاومتی که مردم ایران از خود نشان دادند، دیدیم که در آب‌های خلیج‌فارس نیروهای سپاه پاسداران تعدادی از نیروهای آمریکائی را با ذلت به اسارت درآوردند.

وی با تأکید بر اینکه این‌ها نشان از ادامه راه حضرت امام(ره) داشته و همان چیزی است که ایشان فرمودند «ملت ما ایستاده‌اند و در برابر دشمنان متحد هستند و خم به ابرو نمی‌آورند»، افزود: این رفتارهای مقتدرانه تفسیر سخنان حضرت امام راحل است که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و تاکنون هم نتوانسته است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمن و تأثیر آن بیان داشت: این تحریم‌ها نتوانسته ملت و کشور را از پای دربیاورد.

رضوی‌راد با بیان اینکه این امنیت و آسایش ثمره مقاومت ملت ایران است که 40 سال است شروع شده و ادامه‌دار خواهد بود، افزود: در همه حوادثی که پیش آمده ملت ایران در برابر جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا ایستاده است.

وی با تأکید بر اینکه مقاومت درس دینی ما است که ریشه در احکام اسلامی دارد، گفت: ملت ایران درس مقاومت و ایستادگی را از قرآن آموخته است و قرآن ما را به مقاومت در برابر جبهه کفر دعوت می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه امام حسین(ع) معلم درس ایستادگی و مقاومت برای ملت ایران است، ایشان شهید شدند ولی تن به ذلت ندادند، افزود: ملت ایران درس مقاومت را از حضرت زینب(س) آموخته است.

رضوی‌راد عزت و استقلال ملت ایران را ثمره مقاومت دانست و گفت: عظمت و بزرگی جمهوری اسلامی در دنیا ثمره ایستادگی در برابر زیاده خواهان است و در دنیا از ایران به عظمت و بزرگی یاد می‌کنند.

وی با بیان اینکه در کشور تنوع قومیتی و زبانی داریم ولی یک ملت هستیم، عنوان کرد: شیعه، سنی، کرد، ترک، بلوچ، فارس، لر و همه یک ملت منسجم و متحد، برادر و همراه باهم در غم و شادی هستیم که در برابر دشمنان قاطعانه ایستاده‌ایم و دولت، سپاه، بسیج، روحانیت، ارتش و تمام سازمان‌ها، کارگر، کشاورز، مهندس و همه در مقابل آمریکا ید واحده هستیم و این موضوع باعث شده جرأت هرگونه اقدام علیه کشور را نداشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره رفتار مقام معظم رهبری با نخست‌وزیر ژاپن گفت: برخورد اخیری که مقام معظم رهبری با نخست‌وزیر ژاپن داشت از روی عزت و اقتدار بود و ایشان برخورد عزتمندانه و مقتدرانه را از خود نشان دادند؛ هر ایرانی در هر جای دنیا این برخورد را می‌بیند به وجد می‌آید و آن عزت ایرانی و اسلامی به رخ دنیا کشیده می‌شود.

رضوی‌راد ادامه داد: موضع رهبر معظم انقلاب کاملاً مدبرانه، حکیمانه و هوشمندانه بود در عین حالی که احترام کشور ژاپن در این برخورد کاملاً حفظ شد، ولی در مقابل جبهه کفر و آن پیام دشمن باید این اتفاق می‌افتاد.

وی با اشاره به پیامدهای داخلی این رفتار گفت: پیامد این رفتار در داخل امیدواری مردم ایران بود و عظمت اسلام، کشور و رهبری را دیدند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه ملت ایران می‌دانند که ترامپ یک دیوانه قلدر است که می‌خواهد با تحریم، دشمنی را به رخ ملت بکشد، افزود: می‌دانند که او بارها ملت ایران را تروریست خوانده و قطعاً چنین شخصی لایق پیام دادن به این ملت بزرگ نیست.

رضوی‌راد عنوان کرد: انسجام داخلی حول محور رهبری از دیگر پیامدهای داخلی این رفتار است و دقیقاً همان چیزی که حضرت امام راحل فرمودند که پشتیبان ولی‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد، با این موضوع تحقق پیدا کرد و مردم پشت سر رهبری ایستادند.

وی با تأکید بر اینکه عزت و عظمت انقلاب اسلامی در جهان به اثبات رسید، گفت: جمهوری اسلامی اراده کرده مستقل باشد و روی پای خود بایستد و این رفتار این موضوع را به‌صراحت نشان داد که دولت‌های دنیا بدانند ایران اسلامی مقتدرانه راه خود را ادامه می‌دهد و هیچ دولت و حکومتی جرأت چنین رفتاری را در مقابل آمریکا ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه استیصال دشمن دیگر پیامد خارجی این رفتار حکیمانه بود، افزود: امروز آمریکائی‌ها از روی رأفت ما را به مذاکره دعوت نمی‌کنند بلکه در طول این چهل سال هر توطئه‌ای توانستند انجام دادند و پیام دادن آنها از روی ذلت و ضعف آن‌هاست.

رضوی‌راد تصریح کرد: آمریکائی‌ها در این چهل سال از دموکرات تا جمهوری‌خواه، هرچه توانستند علیه ملت به کار بردند ولی امروز دیگر نمی‌توانند و حرکت انقلاب اسلامی آنها را به استیصال انداخته است.

وی با اشاره به اینکه امروز افول قدرت آمریکا را شاهدیم، افزود: هژمونی قدرت آمریکا از هر زمانی شکسته‌تر شده است و نشانه‌های نابودی آن را می‌بینیم که دیگر ابرقدرت نیست.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی ثمره مقاومت ملت ایران را حزب‌الله لبنان، ذلت داعش در سوریه و عراق، تشکیل نیروهای مردمی در سوریه و عراق، تقویت روحیه مقاومت در یمن دانست و افزود: امروز هر جنایتی که انجام می‌شود و هرکجای دنیا خون‌ریزی و غارت انجام می‌شود، دست آمریکائی‌ها در کار است.

رضوی‌راد با تأکید بر اینکه ایستادگی در برابر جبهه کفر روح دین و پیام قرآن است که ما را به این امر دعوت کرده است، گفت: ذلت دشمن نتیجه برخورد حکیمانه با نخست‌وزیر ژاپن است؛ آمریکائی‌ها و هم‌پیمانان آنها باید بدانند ملت ایران زیر بار ظلم نمی‌رود و این پیام را از عاشورا گرفته‌ایم و هیهات منا الذله امام حسین(ع) ثمره آن در اینجا مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه مقاومت اجازه تکرار شدن عاشورایی دیگر را نخواهد داد، گفت: درست است ما پیام را از عاشورا گرفته‌ایم ولی این بار عاشورا به آن معنا دیگر تکرار نخواهد شد که یاران اسلام به شهادت برسند بلکه این بار یاران کفر به درک واصل می‌شوند و سران جبهه استکبار به ذلت دچار خواهند شد.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر