۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
کد خبر: ۵۰۲۷۴
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اتصال نیمی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی به شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایداری ملی، محمدجواد رجاییان ضمن اشاره به طرح توسعه شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد، گفت: درراستای تسهیل ارتباطات سازمانی و صرفه‌جویی اقتصادی، طرح توسعه شبکه اینترانت فیبر نوری پیگیری و تاکنون بخش عمده‌ای از ساختمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد به این شبکه متصل شده‌اند، اما با توجه به جابه‌جایی‌های مرسوم و پیش‌بینی‌ نشده، همچنین تعدد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه ابرسازمان شهرداری مشهد،کماکان این طرح در حال اجرا و گسترش است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خصوص توسعه طرح شبکه فیبرنوری برای سایر سازمان‌های خدمات‌رسان مجموعه شهرداری، اظهار کرد: تاکنون 22 ایستگاه آتش‌نشانی به شبکه فیبرنوری شهرداری مشهد متصل شده‌اند. پیش از این 16 ایستگاه به همراه ساختمان ستاد، ساختمان مرکز آموزش و فرماندهی به شبکه فیبر نوری شهرداری متصل شده بودند و سه ایستگاه آتش‌نشانی نیز در طی سال جاری به این شبکه متصل شده‌اند.

گفتنی است؛ انتقال حجم وسیع اطلاعات به صورت متن، صوت و تصویر با سرعت بالا، پهنای باند وسیع، هزینه‌های اقتصادی پایین و به‌صرفه و ایمنی با درصد بالا از مزایای استفاده از فیبرنوری در شهرداری مشهد است.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر