کد خبر: ۴۶۶۴۲
قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
فرمانده انتظامی قم خبر داد
فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری اعضای باند سارقان مغازه به ارزش 600 میلیون ریال در استان خبر داد.

به گزارش پایداری ملی، عبدالرضا آقاخانی اظهار کرد: در پی سرقت‌های متعدد مغازه در سطح شهر مقدس قم موجب شد تا دستگیری سارقان و مهار این گونه از سرقت‌ها با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گیرد.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد خانمی به هویت معلوم تعدادی چادر زنانه را در منزلش مخفی کرده و احتمال سرقتی بودن آن متصور است بنابراین با توجه به وقوع سرقت اخیر مغازه چادر فروشی به ارزش تقریبی 600 میلیون ریال، بلافاصله ماموران با هماهنگی مقام قضائی نامبرده را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی دستگیر کردند.

آقاخانی ادامه داد: تعداد 307 ثوب چادر زنانه و 30 ثوب شال توسط ماموران کشف و مالباخته موصوف در این زمینه نیز شناسایی شد.

وی اضافه کرد: در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان، 6 نفر از اعضای این باند که همگی سابقه دار بودند، شناسایی و 3 نفر از متهمان در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه ای شامل 5 دستگاه کولر گازی، 5 دستگاه چرخ گوشت، 2 دستگاه تلویزیون، 2 دستگاه چرخ خیاطی و یک دستگاه خودرو پراید مسروقه کشف شد.

آقاخانی خاطرنشان کرد: تحقیقات پیرامون دستگیری دیگر اعضای این باند و کشف سایر سرقت‌های احتمالی آنان همچنان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: