کد خبر: ۴۴۸۲۲
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۶
سردارساجدی نیا درهمایش معاونت عملیات ناجا:
وی یادآور شد: در حوزه پدافند غیرعامل نیز اقداماتی صورت گرفته و امروز از نقشه راه فرماندهی کنترل ناجا و رهنامه تاکتیکی فرماندهی انتظامی استان های سراسر کشور رونمایی می شود.

به گزارش پایداری ملی از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین ساجدی نیا درهمایش معاونت عملیات ناجا، با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت و مدافعان حریم و حرم، در تشریح اهم اقدامات معاونت عملیات ناجا در سال ۹۷، اظهار داشت: اجرایی کردن و تحقق فرامین و انتظارات مقام معظم رهبری، تدابیر فرمانده نیروی انتظامی، ابلاغیه ها و دستورالعمل های سازمانی در حوزه مأموریتی این معاونت اولین اولویت کاری مان بوده است.

وی عنوان کرد: تهیه و برآورد طرح های عملیاتی، هدایت و نظارت در اجرای عملیات ها، فعال نگه داشتن و به روز آمدی فرماندهی کنترل (مرفوک)، اجرای طرح تجمیع خطوط ۱۱۰ در تمام استان ها (به جز دو استان) و ... از دیگر اقدامات این معاونت در سال جاری بوده است.

معاون عملیات ناجا ادامه داد: تدوین کتاب جامع عملیاتی به صورت نوین و کتاب عملیاتی استان ها بر مبنای جغرافیا و جرم نیز از دیگر محورهای کاری این معاونت است.

سردار ساجدی نیا یادآور شد: اهتمام به تشدید فعالیت قرارگاه امام علی (ع) مطابق تدابیر و تعامل با نهادهایی چون سپاه پاسداران و بسیج از دیگر محورهای مأموریتی این معاونت است؛ در کنار این مهم، علاوه بر برگزاری رزمایش ها در استان های مختلف، بر ارتقاء آمادگی و توان رزمی یگان ها نیز تمرکز ویژه ای داشته ایم.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: ارتقاء آمادگی و توان یگان های تکاوری نیز به صورت جدی دنبال و اجرایی شد به گونه ای که امسال برای این یگان به صورت مستقل همایشی برگزار شد.

وی یادآور شد: در حوزه پدافند غیرعامل نیز اقداماتی صورت گرفته و امروز از نقشه راه  فرماندهی کنترل ناجا و رهنامه تاکتیکی فرماندهی انتظامی استان های سراسر کشور رونمایی می شود.

معاون عملیات ناجا در خاتمه گفت: تلاش داریم سرباز شایسته ای برای فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خدمتگزاری صادق برای مردم باشیم و با آمادگی و بهره مندی حداکثری از ظرفیت ها، مأموریت ها را با اقتدار دنبال و اجرایی می کنیم.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: