کد خبر: ۳۴۷۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
اصفهان؛
مدیرکل پدافند غیرعامل استان اصفهان گفت: توسط اداره کل پدافند غیرعامل، نخستین اورژانس شیمیایی‌پرتوی کشور در استان اصفهان ایجاد شده است.

به گزارش پایداری ملی، محمد صفدریان اظهار کرد: کلیه دستگاه‌ها باید کاری کنند تا حوزه‌های خدمات‌رسان تحت امرشان، مورد تهدید واقع نشوند و اگر مورد تهدید واقع شد، بتوانند بازیابی کنند. وی با بیان اینکه پدافند غیرعامل مصون‌سازی از درون حوزه‌های زیرساختی نظام جمهوری اسلامی در مقابل آسیب‌ها و تهدیدات را برعهده دارد، افزود: پدافند غیرعامل در ایران برای اولین بار در اواسط جنگ تحمیلی و تنها برای اصول نظامی و تاکتیک حمله و یا دفاع به کار گرفته شد. 

مدیرکل پدافند غیرعامل استان اصفهان با اشاره به اینکه بعضی از تهدیدات دشمنان بسیار پیچیده‌تر و خطرناک تر از تهدیدات نظامی هستند، گفت: جمهوری اسلامی ایران به واسطه نگرش‌های استکبارستیزی خود همواره مورد هجمه دشمن بوده است. وی با بیان اینکه استان اصفهان با 5000واحد صنعتی، دارنده بیشترین تعداد مراکز صنعتی و شیمایی در کشور است، افزود: در دو سال گذشته در حال شناسایی نقاط حادثه‌خیر در مراکز صنعتی هستیم که نخستین مرکز، شهرک صنعتی رازی شهرضاست که در حال شناسایی نقاط حادثه‌خیز آن هستیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: