۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰
کد خبر: ۳۴۰۵۱
چهارمین جلسه کارگروه تخصصی آب و انرژی و شورای هماهنگی مدیران، مدیریت و پدافند غیر عامل به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد .
به گزارش خبرنگار پایداری ملی;چهارمین جلسه کارگروه تخصصی آب و انرژی و شورای هماهنگی مدیران، مدیریت و پدافند غیر عامل به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام برگزار شد .

چهارمین کارگروه آب و انرژی و شورای پدافند غیر عامل استان در آبفای ایلام برگزار شد

 در این جلسه مظاهری سرپرست شرکت و رئیس کار گروه آب و انرژی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین، از زحمات و احساس مسئولیت و آمادگی کلیه اعضاء تقدیر و تشکر و بر برگزاری منظم جلسات تاکید داشتند .

وی بر لزوم تدوین و ثبت ضروریات مورد نیاز حوزه های آب و انرژی و لزوم ارائه آن به مراجع ذی صلاح تاکید و بیان کرد: لازمه مثمر ثمر بودن این جلسات مستند سازی سازی شفاف و پیگیری مصوبات تا رسیدن به نتیجه نهایی است که لازمه آن مشارکت همه در اجرای طرح و برنامه ها است.

 دوست محمدی دبیر کار گروه آب و انرژی و رئیس شورای هماهنگی مدیران مدیریت بحران و پدافند غیر عامل نیز در این جلسه به تشریح خلاصه ای از مصوبات قبلی و ارائه راهکار های لازم پرداختند .

در ادامه جلسه، اعضاء کارگروه ضمن ارائه نکته نظرات و پیشنهادات، ضرورت ایجاد ساختار مناسب پدافند غیرعامل در دستگاه ها و بکارگیری نیروهای متخصص پدافندغیرعامل در این ساختار، برگزاری دوره های تخصصی آموزشی پدافند غیرعامل و سناریو نویسی و مانور و رزمایش را مورد تاکید قرار دادند.

گزارش خطا
ارسال نظرات
نام
ایمیل
نظر