کد خبر: ۶۸۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
رئیسی
رئیس‌جمهور بر نظارت دقیق و به‌هنگام بر قیمت‌ها و کنترل بازار تأکید کرد و گفت: لازم است روند نظارت بر قیمت کالاها به‌ویژه اقلام ضروری و معیشتی مردم تشدید شود تا شاهد افزایش قیمت نباشیم.
به گزارش پایداری ملی به نقل از تسنیم، آیت الله  سید ابراهیم رئیسی بعدازظهر یکشنبه 28 آذر) در جلسه هیئت دولت با اشاره به اهمیت آرامش خاطر مردم در خصوص تثبیت قیمت‌ها، اظهار داشت: مسئولین مربوطه به‌ویژه وزارت جهاد کشاورزی و ستاد تنظیم بازار با تشدید نظارت‌ها برای بازار شب یلدا، کاری کنند که مردم برای تهیه اقلام مورد نیاز خود با کمبود و گرانی مواجه نباشند.

وی  تلاش برای ایجاد نشاط در جامعه را حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: هر اقدامی در جهت امیدآفرینی و ایجاد نشاط در مردم ارزشمند است و باید تقویت شود.

رئیسی همچنین بر نظارت دقیق و به‌هنگام بر قیمت‌ها و کنترل بازار تأکید کرد و گفت: لازم است روند نظارت بر قیمت کالاها به‌ویژه اقلام ضروری و معیشتی مردم تشدید شود تا شاهد افزایش قیمت نباشیم.

رئیس‌جمهور همچنین مردم را به مراقبت بیشتر در مقابل جلوگیری از شیوع سویه جدید بیماری کرونا توصیه کرد.

رئیسی اخلاص و عمل صالح را رمز ماندگاری و برکت در اقدامات و فعالیت‌های وزرا و مسئولین دانست و آنان را به مراقبت نسبت به اطرافیان خود فراخواند و گفت: اطرافیان یک مسئول باید اهل خیر و عمل صالح و مردمدار باشند و در نگاه مردم به‌عنوان فردی شایسته معروف باشند.

رئیس جمهور تبیین رویکردها و ضوابط حاکم بر لایحه بودجه 1401 و امتیازات و ویژگی‌های این لایحه را ضروری دانست و گفت: تمامی شبهات و ابهاماتی که در مورد این لایحه مطرح می‌شود باید به‌دقت مورد بررسی کارشناسان قرار بگیرد و با اظهارنظرهای کارشناسی از سوی متولیان امر همراه گردد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: