کد خبر: ۶۷۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲
پیام سردار جلالی به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی؛
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی آغاز هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.
به گزارش پایداری ملی، سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی آغاز هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

در متن پیام سردار جلالی، خطاب به سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی آمده است؛

بسم‌الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام‌علیکم

هفته نیروی انتظامی فرصتی است برای تقدیر از کارکنان نیروی خدومی که نقشی حیاتی در تحقق دفاع کامل و ترسیم تصویر مقتدر از ایران اسلامی دارند.

نتیجه خدمت‌گزاری و مجاهدت خالصانه، صادقانه و هوشمندانه این نیرو، احترام و اعتماد مردمی است که این پشتوانه و سرمایه عظیم اجتماعی، وجه تمایز آن با ماموران تامین کننده امنیت در سایر کشورهاست.

نیروی انتظامی به‌عنوان یکی از ارکان برقراری نظم، امنیت و آرامش اجتماعی در سال‌های اخیر توفیقات متعددی را کسب کرده که موجب شده است این مجموعه در چشم مردم عزیز و قابل‌اعتماد باشد. سرمایه اجتماعی که امروز حامی ناجاست یک ذخیره گران‌قدر برای کشور و به‌ویژه نیروهای مسلح و نتیجه سال‌ها تلاش هوشمندانه و مجاهدت خالصانه است.

نقش مؤثر و هوشمندانه فرماندهی، مسئولان و کارکنان مقتدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در کنترل نظم اجتماعی و تأمین امنیت داخلی و مرزها آن هم در شرایطی که معاندین، اشرار، گروه‌های ضدانقلاب و دشمنان نظام و انقلاب اسلامی همواره برای ایجاد ناامنی در کشور برنامه‌ریزی و دندان تیز کرده‌اند بالاترین سطح امنیت، آرامش و اقتدار را برای ایران اسلامی به ارمغان آورده است.

در این میان همزمان با رویکرد نوین تهدیدات، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز با به‌روزرسانی رصد تهدیدات، با بهره‌مندی از نیروهای نخبه متدین، ولایتمدار و متخصص و استفاده از دانش فنی و تکنولوژی نوین، توان بازدارندگی عظیمی را برای مقابله با برهم‌زنندگان امنیت عمومی و اقتصادی در فضای حقیقی و مجازی، ایجاد کرده است.

سازمان پدافند غیرعامل کشور منطبق بر وظایف خود مبنی بر سازماندهی، طرح‌ریزی، هدایت و راهبری و عملیات پدافندی در زمینه مقابله با تهدیدات نوین دشمن، تمام توان خود را در راستای کمک به نیروی انتظامی کشور در راستای اهداف و ماموریت‌های مشترک و تحقق دفاع کامل و همه‌جانبه و ارتقای توان بازدارندگی و پایداری ملی کشورمان به کار خواهد گرفت.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم‌الشأن ناجا به همه کارکنان غیور این نیرو خداقوت گفته، مجاهدات خالصانه آنان را ارج نهاده و از خداوند متعال برای توفیق خدمت و بهروزی ایشان با تبعیت از رهنمودهای حکیمانه  فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه‌ای (مدظله العالی) مسألت دارم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور
سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: